Obserwuj w Google News

Edyta Pazura narzeka na obowiązki domowe: „Jest mi ciężko”

Joanna Kosiorek
2 min. czytania
17.11.2022 14:42
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura wyznała, że w jej domu panują jasno określone reguły oraz zdradziła, jaki stosunek do dzieci ma Cezary Pazura. Celebrytka przyznała, że nie zawsze jest kolorowo. Mąż nie pomaga jej w codziennych obowiązkach domowych?

Edyta i Cezary Pazurowie
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura wystąpiła niedawno w programie Magdy Mołek, „W moim stylu”,  gdzie podzieliła się z widzami szczegółami ze swojego życia rodzinnego. Żona Cezarego Pazury opowiedziała o zasadach, jakich muszą przestrzegać w domu dzieci, oraz jak wygląda w ich rodzinie podział codziennych obowiązków.

Zobacz także:  Cezary Pazura i Edyta Pazura świętują 13. rocznicę ślubu. Edyta pokazała zdjęcie z łóżka [FOTO]

Edyta Pazura w szczerej rozmowie z Magdą Mołek. „Potrafię być poirytowana”

Pazurowie uchodzą za zgrane małżeństwo. Choć początki bywały trudne, a fani nie wróżyli związkowi szans na przetrwanie, dziś Edyta i Cezary są 13 lat po ślubie. Para doczekała się trójki dzieci: córek Amelii i Rity oraz syna Antoniego.

Edyta Pazura robi obecnie karierę w mediach społecznościowych, gdzie spełnia się w roli influencerki i blogerki parentingowej. W ostatniej rozmowie z Magdą Mołek celebrytka opowiedziała o swoim życiu rodzinnym. Okazuje się, że małżonkowie mają nieco inne podejście do pociech.

- Jestem bardziej wymagająca do dziewczyn, a Czarek do Antka. Dziewczynom potrafi odpuścić. Zawsze jednak trzymamy jedną stronę – przyznała.

Redakcja poleca

Żona aktora zdradziła również, że w ich rodzinie to Cezary wykazuje się większą cierpliwością.

Nie krzyczę, ale potrafię być poirytowana. Przychodzę jak policjant i żołnierz, musi być tak i tak. Jestem bardziej zadaniowa, tego też wymagam od swoich dzieci. A Czarek lubi na spokojnie, żeby nikt go nie pospieszał. Daje dzieciom więcej luzu. To jest dobre uzupełnienie

 – podkreśliła w programie „W moim stylu”.

Celebrytka opowiedziała też o zasadach, jakie panują w domu małżeństwa – w tygodniu ich dzieci nie mogą korzystać z elektroniki – czas na komputer i telewizor mają w weekendy. - Antek jak już się dorwie do elektroniki, ciężko jest go z tego wyciągnąć, czasami nawet na posiłek – wyjaśniła.

Redakcja poleca

Edyta Pazura nie ukrywa, że to na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za dbanie o rodzinne ognisko

Jest mi ciężko, tak jak każdej mamie, podejrzewam

– powiedziała, dodając, że mąż pomaga jej... wynosić śmieci.

- Ja jestem zapachowcem. Nie lubię brzydkich i przykrych zapachów, bardzo mocno je wyczuwam, mam nadwrażliwość, a Czaro przez to, że ma problemy z zatokami, praktycznie w ogóle nie wyczuwa żadnych zapachów, wyrzuca śmieci – zakończyła żona Cezarego Pazury.

Co myślicie o takim podziale obowiązków?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska