Zamknij

Cezary Pazura i Edyta Pazura świętują 13. rocznicę ślubu. Edyta pokazała zdjęcie z łóżka [FOTO]

02.05.2022 17:45

Cezary Pazura i Edyta Pazura tworzą zgrane małżeństwo z 13-letnim już stażem. Zakochani świętują właśnie rocznicę ślubu i z tej okazji podzielili się z fanami na Instagramie uroczym zdjęciem.

Edyta Pazura
fot. Instagram.com/ Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura tworzą udane małżeństwo. Para doczekała się trójki wspaniałych dzieci. Mimo że niewiele osób dawało im szanse na stworzenie trwałego związku, udało im się to osiągnąć. Dziś Edyta i Cezary są już 13. lat po ślubie. Z okazji rocznicy para podzieliła się uroczym, domowym zdjęciem z łóżka. Edyta Pazura przyznała, że kiedyś z okazji rocznicy wyprawiłaby huczną imprezę. Teraz starczy jej jednak domowy klimat.

Zobacz też: Edyta Pazura skrytykowała polski system edukacji. „Zmuszanie dzieci do kosmicznego wysiłku”

Cezary Pazura i Edyta Pazura świętują 13. rocznicę ślubu. Edyta pokazała zdjęcie z łóżka [FOTO]

"Starzeje się. Kiedyś w naszą rocznicę zrobiłabym taką imprezę, że łuna świetlna rozciągała by się na pół Warszawy. Dzisiaj? Herbatka, wieś, kominek, ciepełko, kołderka i film. Ewentualnie w ramach dodatkowego relaksu, zabiorę zaraz plecak i pójdę w teren robić zdjęcia" - napisała ukochana aktora. W dalszej części instagramowego posta nie zabrakło pięknych słów.

"Zapytałam się Czara, co by chciał na rocznice ślubu, a on na to: „Gdybyś mnie kochała, tak jak kibice kochają Legię, to spałbym spokojnie. Czarek, masz załatwione. 13 pięknych lat za nami.
P.S. Wczoraj wspominaliśmy nasz ślub. Największe wrażenie wówczas zrobił na nas Pan, który chciał zrobić zdjęcie z naszego ślubu i już tydzień wcześniej koczował na drzewie. Opowiadaliśmy sobie to wszystko, aż ℂℤ ℝ w końcu powiedział: „Ależ my wtedy byliśmy gorącym tematem. Tęsknisz za tym?”„Nigdy w życiu”- odpowiedziałam" - czytamy na Instagramie Edyty Pazury.

Pod postem nie zabrakło wielu gratulacji, ciepłych słów i życzeń dalszego pięknego, wspólnego życia.

Cezary Pazura i Edyta Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku. Doczekali się trójki dzieci: córek Amelii oraz Rity oraz synka Antoniego.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS
loader