Zamknij

Edyta Pazura zaatakowana przez kierowcę. Skomentowała sprawę

Anna Skalik
14.10.2022 09:42

Edyta Pazura jest poruszona tym, co spotkało ją na drodze. Mężczyzna próbował wymusić pierwszeństwo. Na tym jednak się nie skończyło.

Edyta Pazura
fot. Instagram/@edyta_pazura/screen

Edyta Pazura podzieliła się na Instagramie bulwersującą historią, jaka jej się ostatnio przydarzyła. Żona Cezarego Pazury podróżowała autem, kiedy spotkała ją przykra sytuacja z udziałem innego kierowcy. Okazało się, że mężczyzna nie tylko nie znał zasad ruchu drogowego, ale też kultury.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak zamieszkają razem? "Ona chce sprzedać dom"

Edyta Pazura zaatakowana przez kierowcę. Skomentowała sprawę

Edyta Pazura pokazała zdjęcie, wykonane jeszcze w aucie, prawdopodobnie na krótko po bulwersującym zdarzeniu. Jak czytamy w jej wpisie, przyzwyczaiła się, że ktoś wymusza pierwszeństwo. Jednak jest wręcz zszokowana, że ktoś, kto łamie przepisy drogowe – najpewniej z niewiedzy – potrafi jeszcze w trudnej sytuacji drogowej wszczynać awanturę.

- Przyzwyczaiłam się, że ktoś wymusza na skrzyżowaniu pierwszeństwo… Ale, że to robi i na dodatek mnie opierdziela… Tego jeszcze nie grali. Nie chcę się tutaj mądrzyć, ale skrzyżowanie równorzędne oznacza, że pierwszeństwo ma ten z prawej strony, a nie ten, który wyjeżdża z optycznie większej ulicy – zauważa Edyta Pazura.

Pod postem internauci zaczęli ochoczo dzielić się najbardziej absurdalnymi sytuacjami, z jakimi spotkali się na drodze. Z komentarzy tych, niestety, wyłania się coraz smutniejszy obraz polskiego kierowcy: nerwowego, wymuszającego pierwszeństwo, agresywnego i często bez znajomości aktualnych przepisów.

loader