Obserwuj w Google News

Edyta Górniak zaapelowała do świata po angielsku. Mówiła o Jezusie

2 min. czytania
25.02.2023 00:09
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wzięła niedawno udział charytatywnym wydarzeniu "Stay Together — koncert dla Ukrainy". Wokalistka wykonała piosenkę "Hallelujah" a następnie przemówiła w języku angielskim, zdradzając zgromadzonym przepis na pokój na świecie.

Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Diwa ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym legendarne 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji, który reprezentowała utworem „To nie ja!”. W ostatnim czasie o gwieździe jest głośno za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi o pozaziemskich cywilizacjach i globalnych spiskach.

Zobacz także:  Edyta Górniak zdecyduje, kto pojedzie na Eurowizję. Będzie przewodniczącą jury

Edyta Górniak chętnie wypowiada się na tematy związane z duchowością

Edyta Górniak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 500 tysięcy użytkowników. Gwiazda często dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi sfery duchowej. Jakiś czas temu chwaliła się nawet, że żyje na Ziemi od czterech tysięcy lat.

Poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym

– napisała na Instagramie piosenkarka.

Z kolei przed Halloween Górniak zdecydowała się ostrzec Polaków przed zagrożeniem, jakie niesie za sobą celebrowanie popularnego święta.

Zawsze wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć – otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności lub odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń

– grzmiała celebrytka na swoim profilu.

Redakcja poleca

Edyta Górniak przemówiła po angielsku ze sceny. Zdradziła przepis na pokój na świecie

24 lutego 2023 roku odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez telewizję Polsat "Stay Together — koncert dla Ukrainy". W ramach wydarzenia zbierane były fundusze, które przeznaczone zostaną na wsparcie ukraińskiej armii. Na scenie pojawili się artyści z Polski i Ukrainy, między innymi Jamala, Grzegorz Hyży, Nadija Dorofejewa, zespół Haydamaky oraz Edyta Górniak.

Piosenkarka wspólnie z zespołem Sound'n'Grace wykonała utwór "Hallelujah", pojawiając się na scenie w olśniewającej białej sukni. Po występie przyszedł czas na szybkie przemówienie – artystka zaapelowała do całego świata w języku angielskim, wyznając wielki sekret.

I am sending love and light to the whole world. There is only one way to peace. We need to follow Jesus Christ. Thank you (Przesyłam miłość i światło do całego świata. Jest tylko jedna droga do pokoju. Musimy podążać za Jezusem Chrystusem. Dziękuję – przyp. red.)

 – zwróciła się do publiczności Edyta Górniak.

Co myślicie o jej emocjonalnym wystąpieniu?

Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL