Obserwuj w Google News

Dramat Agaty Rubik po powrocie z USA: „Nie mam żadnej pomocy domowej”

2 min. czytania
18.04.2023 17:48

Agata i Piotr Rubikowie niedawno pochwalili się, że czeka ich wyprowadzka z Polski. Para wkrótce zamieszka z dziećmi w słonecznym Miami. Nie wszystko jednak układa się po myśli żony muzyka – influencerka pożaliła się fanom, że musi... sama sprzątać!

Agata Rubik
fot. Pawel Wodzynski/East News

Agata Rubik od niemal 15 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Piotrem Rubikiem. Para doczekała się dwójki pociech – córek Heleny i Alicji. Żona słynnego kompozytora spełnia się jako influencerka, a jej profil na Instagramie śledzi obecnie 175 tysięcy użytkowników. Gwiazda kilka dni temu pochwaliła się obserwatorom zmianami, jakie niebawem czekają jej rodzinę.

Zobacz także:  Agata Rubik ostro skrytykowana. Poszło o wpis Oli Żebrowskiej

Agata Rubik pochwaliła się fanom radosną nowiną. Czeka ją przeprowadzka

Agata Rubik stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami i często organizuje na swoim instagramowym koncie sesje pytań i odpowiedzi. Podczas jednej z nich podzieliła się swoimi planami na przyszłość. Okazuje się, że rodzina Rubików wkrótce zamieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędzali tegoroczne święta wielkanocne.

Teraz przyjechaliśmy pozałatwiać formalności, zobaczyć szkoły, mieszkania. Wszystko układa się tak, jakby nam mówiło - to jest ten czas, idźcie w to!

 – relacjonowała celebrytka w mediach społecznościowych.

Jak wyjawiła Rubik, na razie planują z mężem wynajęcie mieszkania na Florydzie. Być może w przyszłości zainwestują we własną nieruchomość.

- Na razie będziemy wynajmować mieszkanie/dom. Jak już  znajdziemy odpowiednie miejsce i okaże się, że zostajemy na dłużej, to coś kupimy – wyjaśniła.

Agata Rubik przeżywa trudne chwile. Musi sama sprzątać swój dom

Agata Rubik niedawno wróciła do Polski z rodzinnego celebrowania świąt w USA. Influencerka pożaliła się obserwatorom na natłok domowych obowiązków. Dla niektórych gwiazd sprzątanie domu okazuje się prawdziwym wyzwaniem.

Najgorsze jest to, że od jutra czeka mnie pranie prasowanie i sprzątanie. Wspominałam wam, że już od miesiąca nie mam żadnej pomocy domowej

 – przekazała fanom zapracowana influencerka.

Żona kompozytora może na szczęście liczyć na wsparcie Piotra Rubika. Ukochany mężczyzna zadeklarował, że wyręczy Agatę w części domowych obowiązków.

Kamień z serca!

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska