Obserwuj w Google News

Agata Rubik żałuje, że została mamą? "Przytrafiło się, byłam przerażona"

2 min. czytania
16.11.2022 10:35
Zareaguj Reakcja

Dziś Agata Rubik jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek. W wywiadzie jednak przyznała, że kiedy w wieku 22 lat dowiedziała się o pierwszej ciąży, była przerażona. Czy młodą żonę Piotra Rubika załamał fakt, że urodzi dziecko?

Agata Rubik z córkami
fot. screen: Instagram @agata_rubik

Agata Rubik poznała Piotra Rubika, kiedy miała zaledwie 20 lat. Połączyło ich gorące uczucie i po dwóch latach związku zdecydowali się na ślub, choć dyrygent jest starszy od swojej wybranki o 18 wiosen. W wieku 22 lat Agata powitała na świecie Helenę, starszą z dwóch córek pary. Choć dziś jest szczęśliwą mamą i spełnioną żoną, w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że pierwsza ciąża zaskoczyła ją i przeraziła. Nie chciała zostać mamą?

Redakcja poleca

Agata Rubik o nieplanowanej ciąży. Żona Piotra Rubika nie chciała zostać matką?

W wywiadzie udzielonym Żurnaliście Agata Rubik zdradziła, że pierwsza ciąża nie była do końca zaplanowana. Miała wtedy 22 lata i wiadomość o tym, że urodzi dziecko, nieco ją przeraziła. Z kolei dla Piotra Rubika dziecko miało być spełnieniem marzeń.

- Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło. Bo to było tak, że byliśmy w podróży poślubnej i akurat Piotr miał 40. urodziny. Na zasadzie "takie bym miał marzenie, zobaczymy, jak będzie". No i się przytrafiło - opowiadała.

Wiele osób może odebrać wypowiedź Agaty jako wyznanie, że nie cieszyła się z macierzyństwa w tak młodym wieku. Nic bardziej mylnego, zapytana przez jedną z fanek, czy żałuje, że wcześnie została mamą, odpowiedziała jednoznacznie.

- Zostałam mamą w idealnym momencie - oceniła Rubik. 

To nie jedyne poważne wyznanie, na które żona Piotra Rubika zdecydowała się w rozmowie z Żurnalistą. Opowiedziała także o konieczności udania się do terapeuty.