Obserwuj w Google News

Doda nago wyznaje: „Nie daję już rady”. [FOTO]

3 min. czytania
31.03.2023 17:28
Zareaguj Reakcja

Doda podzieliła się z fanami nagraniem, na którym podzieliła się smutnymi wieściami. Piosenkarka jest w nienajlepszej formie, o czym poinformowała obserwatorów prezentując się nago. „Chciałam wam powiedzieć, że jestem wykończona psychicznie” – wyznała celebrytka.

Doda
fot. Michal WARGIN/East News

Doda ma świetne relacje ze swoimi rodzicami i wielokrotnie podkreślała, że dużo im zawdzięcza i zawsze może liczyć na ich wsparcie. Widzowie programu „Doda. 12 kroków do miłości" mieli okazję lepiej poznać Pawła i Wandę Rabczewskich – celebrytka wielokrotnie wybierała się do swoich rodzicieli. W styczniu 2023 roku gwiazda przekazała fanom przykrą wiadomość – jej tata znalazł się w szpitalu. Dodatkowo Doda została niedawno okradziona.

Zobacz także:  Doda została okradziona. "Nie wiem, co mam teraz zrobić"

Doda ma powody do zmartwień. Tata piosenkarki przeszedł udar

Doda zmaga się ostatnio z dużym stresem – tata wokalistki przeszedł udar i trafił do szpitala. Mężczyzna na szczęście opuścił już placówkę medyczną, co wokalistka ogłosiła za pośrednictwem Instagrama.

Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia

– poinformowała obserwatorów gwiazda.

Sytuacja odbiła się na zdrowiu celebrytki, która nie ukrywa, że niegdyś zmagała się z depresją. Napisała nawet list pożegnalny.

- Po moim nieudanym małżeństwie, a właściwie dużo wcześniej, bo ukrywałam przed moimi fanami i mediami mój rozpad związku, cały czas grałam, że wszystko jest ok... A depresja trawiła mnie od środka. Miałam ataki paniki, myśli samobójcze, włącznie z listem pożegnalnym, którego nigdy nie wysłałam, dzięki Bogu, do swoich fanów, bo po prostu w ostatniej chwili stwierdziłam, że sięgnę po pomoc – wyznała Doda w wywiadzie dla wp.pl.

Redakcja poleca

Doda poinformowała fanów o swoim złym stanie. „Napier*ala mi serce”

Wszystko wskazuje na to, że stan piosenkarki znów się pogorszył. Rabczewska na Instastory, na którym pokazała się nago opowiedziała o swoim aktualnym samopoczuciu.

Chciałam wam powiedzieć, że jestem wykończona psychicznie. Nie śpię od kilku dni, budzę się co trzy godziny, o piątej rano, napier*ala mi serce, mam gonitwę myśli. Jestem mega zestresowana, pięćdziesiąt tysięcy rzeczy jest na mojej głowie. Nie daję już rady

 – wyznała celebrytka i zwróciła się do swoich fanów.

Jednocześnie chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy napisali do mnie ze słowami otuchy, jeżeli chodzi o mojego tatę. Ze wszystkich moich kolegów i koleżanek, nie mówię oczywiście o najbliższych przyjaciołach, i wszystkich na Facebooku i Instagramie, których znam – to było całe zero. Ale dziękuję moim fanom, bo wysłali mi dużo wsparcia. Natomiast nie pomagają wiadomości z dziesięcioma wykrzyknikami i znakami zapytania: "Kiedy teledysk?! – napisała.

Mamy nadzieję, że Doda wkrótce wróci do formy. Trzymacie kciuki?

RadioZet.pl/wp.pl

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01

Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Screen Instagram/dodaqueen
fot. Screen Instagram/dodaqueen
Screen Instagram/dodaqueen
fot. Screen Instagram/dodaqueen
Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News