Obserwuj w Google News

Doda pokazała tatę po udarze. Poruszające zdjęcie na Instagramie [FOTO]

2 min. czytania
31.03.2023 11:56

Doda opublikowała wspólne zdjęcie z ojcem Pawłem Rabczewskim, który niedawno wyszedł ze szpitala po przebytym udarze. Piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie w czasie choroby taty. 

Doda z rodzicami
fot. Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News

Doda niedawno miała trochę problemów zarówno zawodowych, jak i rodzinnych. Piosenkarkę okradziono z projektów kostiumów scenicznych, które szykowała na nadchodzącą trasę, ale to akurat jakoś przebolała. Bardziej martwił ją stan zdrowia ojca, Pawła Rabczewskiego, który kolejny raz trafił do szpitala. 

- Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. [...] Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami - przekazała na Instagramie wokalistka, czym poważnie zaniepokoiła swoich fanów.

Redakcja poleca

Doda z tatą na zdjęciu. Paweł Rabczewski miał udar 

Okazało się, że 73-letni ojciec Dody przeszedł udar. Wokalistka przekazała fanom wiadomość już po wyjściu taty ze szpitala. Jak podkreśliła, mężczyzna miał sporo szczęścia, że udało się go w porę uratować.

- Jestem wdzięczna, że mój tata żyje, więc jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem - cieszyła się Dorota. 

Obecnie pan Paweł wypoczywa w domu. Doda też postanowiła czuwać przy nim w tym trudnym czasie. Na szczęście sporo wskazuje na to, że stan 73-latka powoli się polepsza. 

Doda zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z tatą. Uroczy kadr, na którym wokalistka całuje ojca w policzek wzruszył fanów i sprowokowała masę pozytywnych reakcji, za które wokalistka podziękowała w kolejnej relacji. 

doda pokazala zdjecie ojca po udarze2
fot. Instastory:@dodaqueen

Tata Dody wcześniej chorował na nowotwór

Nie był to pierwszy raz, gdy Doda martwiła się o zdrowie taty. Na początku roku gwiazda informowała o pobycie ojca w szpitalu. Kilka lat wcześniej, gdy Paweł Rabczewski zmagał się z nowotworem, zawiesiła obowiązki zawodowe, by wspierać tatę po poważnej operacji.

Ojciec Dody jest byłym sztangistą, medalistą mistrzostw świata i Europy. Zdobył siedem tytułów mistrza Polski i 6. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 r. W Ciechanowie prowadzi Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych "Herkules". 

Córka Joanny Krupy cierpi przez separację mamy? Zdjęcie wywołało burzę. "Żal patrzeć" [FOTO]

EN_01211578_0030 (1)
fot. VIPHOTO/East News