,

Ojciec Dody miał udar i trafił do szpitala. Wokalistka poinformowała o jego stanie

26.03.2023 17:20

Doda wyjawiła, że jej tata Paweł Rabczewski przeszedł udar i ostatnie dni spędził w szpitalu. Przykrą wiadomością piosenkarka podzieliła się przy okazji ostatniego Q&A. W jakim stanie jest tata Dody? 

Doda z ojcem Pawełem Rabczewskim
fot. VIPHOTO/East News

Doda znowu martwi się o zdrowie ojca Pawła Rabczewskiego. Piosenkarka przekazała, że jej tata przeszedł udar i znalazł się w szpitalu. Problemy zdrowotne 73-latka poważnie zaniepokoiły fanów Doroty, którzy postanowili zapytać ją o szczegóły stanu pana Pawła. Sytuacja jest opanowana, lecz piosenkarka przyznała, że jej tata miał sporo szczęścia. 

Doda o stanie ojca. Paweł Rabczewski trafił do szpitala po udarze

Nie dalej niż w styczniu Doda informowała, że jej tata przeszedł operację i dziękowała personelowi ciechanowskiego szpitala za doskonałą opiekę. Jednak wygląda na to, że problemy pana Pawła Rabczewskiego wróciły. Odnosząc się do afery z kradzieżą projektów ubrań Doda napomknęła, że jej tata trafił do szpitala. 

Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. [...] Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami

- wyznała. 

Potem w Q&A Doda wyjaśniła, że pan Paweł Rabczewski miał udar. Zapewniła jednak, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i już opuścił szpital. 

doda w
fot. Instastory:@dodaqueen

Tata Dody chorował na nowotwór 

Nie był to pierwszy raz, gdy Doda martwiła się o zdrowie rodziców. Gdy w 2014 r. jej mama, Wanda Rabczewska, zachorowała na raka, wokalistka natychmiast załatwiła jej leczenie u najlepszych specjalistów. Potem z nowotworem walczył jej ojciec. W 2019 r., ze względu na stan taty, Dorota zawiesiła obowiązki zawodowe i wspierała ojca po poważnej operacji.

Tata Dody jest byłym sztangistą, medalistą mistrzostw świata i Europy. Zdobył siedem tytułów mistrza Polski i 6. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 r. W Ciechanowie prowadzi Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych "Herkules". 

loader

Logo radiozet Dzieje się