Obserwuj w Google News

Wokalista Maneskin w czułym pocałunku z „przyjaciółką zespołu”. Zapomniał o narzeczonej

2 min. czytania
09.06.2023 18:31
Zareaguj Reakcja

Damiano David z zespołu Maneskin jeszcze do niedawna był widywany w towarzystwie swojej wieloletniej partnerki Giorginy Soleri. Para była zaręczona, dlatego wielkim zdziwieniem było, gdy w sieci pojawiło się nagranie uwieczniające namiętny pocałunek wokalisty z zupełnie inną kobietą. 24-letni gwiazdor postanowił się wytłumaczyć. Zrobiło się niezręcznie.

Wokalista Maneskin w czułym pocałunku z „przyjaciółką zespołu”. Zapomniał o narzeczonej
fot. Comi/Mangiarotti/IPA / SplashNews.com/East News

Zespół Maneskin to jeden z największych eurowizyjnych fenomenów ostatnich lat. Grupa zaprezentowała się na scenie słynnego konkursu piosenki w 2021 roku. Wygrana na Eurowizji okazała się kluczem do światowej kariery, co nie zdarza się często w przypadku show, które ogranicza się do dwóch kontynentów. Członkowie Maneskin szokują ubiorem, zachowaniem itekstami, co paradoksalnie przynosi im jeszcze więcej fanów. Nie od dziś jednak wiadomo, że sława ma swoje cienie i blaski. Damiano David, wokalista tej grupy, dość boleśnie przekonał się o tych ciemniejszych stronach.

Zobacz też:  Maneskin w rozmowie z Onetem: "Polska jest krajem, w którym łamane są prawa społeczności LGBT"

Damano David w objęciach tajemniczej dziewczyny. Co z narzeczoną?

Damiano David od kilku lat spotykał się z influencerką Giorginą Soleri. Para regularnie była widywana na ulicach Włoch i nie tylko – Giorgina często podróżowała z zespołem swojego ukochanego w różne zakątki świata. Niedawno media donosiły o tym, że zakochani postanowili się zaręczyć. Osoby z otoczenia pary informowały, że pojawiły się już poważne deklaracje na temat ślubu.

Redakcja poleca

Jakież było zdziwienie fanek Damiano, które dopiero co przełknęły fakt, że ten od dawna jest zajęty, gdy dowiedziały się, że już spotyka się z inną kobietą. W sieci pojawiło się nagranie z klubu, na którym widać muzyka w objęciach innej kobiety. Para nie robiła sobie nic tego, że otacza ich masa innych imprezowiczów – namiętność w tym wypadku wygrała, co skończyło się czułym pocałunkiem na środku parkietu.

Pytanie tylko, co z Giorginą, z którą jeszcze niedawno Damiano planował przyszłość?

Damiano David z Maneskin przerywa milczenie. „Ciężki czas”

Wokalista szybko został wywołany do tablicy i w odróżnieniu od innych celebrytów, nie czekał z odpowiedzą tygodniami. Zamieścił na instastories oświadczenie, w którym poinformował, że nie jest już z Giorginą. Rozstał się z nią kilka dni wcześniej. Damiano nie ukrywał, że sytuacja była dla niego mało komfortowa.

Jest mi bardzo przykro, że to nagranie zostało opublikowane. Nie tak chcieliśmy poinformować was o tej sytuacji i to jest mój błąd. Razem z Giorgią zdecydowaliśmy o zerwaniu kilka dni temu, więc nie doszło do żadnego rodzaju zdrady. Mam nadzieje, że cała sytuacja nie będzie miała złego wpływu na wizerunek Gio i że uszanujecie ten ciężki dla nas czas

– napisał na Instagramie.

A kim jest jego nowa wybranka? To modelka Martina Taglienti, która jest „przyjaciółką zespołu”. Do ekipy miała wprowadzić ją basistka Maneskin – Victoria De Angelis.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS