Zamknij

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner jest już kobietą. Wiadomo, jak wygląda

03.12.2022 11:35

Jennifer Garner zabrała swoją najstarszą pociechę na imprezę w Białym Domu. Violet ma już 17 lat. Jak wygląda córka Bena Afflecka i Jennifer Garner?

Jennifer Garner
fot. Faye Sadou/Associated Press/East News

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner jest już kobietą. Aktorka para doczekała się trzech pociech. Najstarsza z nich, Violet, coraz częściej pojawia się u boku znanej mamy. Wyrosła na piękną dziewczynę.

Zobacz także: Jennifer Lopez i Ben Affleck jednak się nie dogadują? Dotknął ich pierwszy kryzys

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner jest już kobietą. Wiadomo, jak wygląda Violet

Jennifer Garner bardzo dba o to, by jej córeczki i syn mogły dorastać z dala od aktorskiego świata. Violet Affleck ma już 17 lat i coraz chętniej pokazuje się na oficjalnych wydarzeniach w towarzystwie rodziców. Dziewczyna pokazuje się jednak raczej podczas bardziej oficjalnych wyjść niż premier filmowych.

Jak podaje plotek.pl, Garner została zaproszona na uroczystą kolację w Białym Domu wydaną na cześć prezydenta Francji Emmanuela Macrona, a na to wydarzenie wybrała się właśnie z najstarszą córką. Violet przykuła uwagę fotoreporterów. W wysokich butach i długiej sukni prezentowała się pięknie. Poniżej można zobaczyć zdjęcie.

Jennifer Garner z córką
fot. Roberto Schmidt/AFP/East News

Dzieci Jennifer Garner i Bena Afflecka

Jennifer Garner i Ben Affleck byli małżeństwem w latach 2005-2018. Para doczekała się dwóch córek: 17-letniej Violet, 13-letniej Seraphiny oraz 10-letniego syna Samuela.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Anna Lewandowska wspomina trudne czasy. Żyła w biedzie? "Pamiętam, jak to jest nie mieć nic"

loader

RadioZET.pl/Plotek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News