Zamknij

Małgorzata Ohme komentuje ślub Rzeźniczaka. Bardzo uważała na słowa

03.12.2022 10:15

Jakub Rzeźniczak jest na ustach wszystkich. Jego niespodziewany ślub z Pauliną Nowicką wywołał niemałe zamieszanie. Wydarzenie postanowiła skomentować Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme i Jakub Rzeźniczak
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Ohme ostrożnie komentuje ślub Rzeźniczaka. Prowadząca "Dzień dobry TVN" wypowiedziała się na temat ostatniego szeroko komentowanego wydarzenia. Okazuje się, że Ohme znalazła się w gronie osób, które nie pochwalają zachowania piłkarza.

Zobacz także: Małgorzata Ohme o nowej narzeczonej Chajzera. „Nie jest fanką Filipa”

Małgorzata Ohme komentuje ślub Rzeźniczaka. Bardzo uważała na słowa

Małgorzata Ohme nawiązała w jednym z najnowszych wywiadów do ślubu Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Dziennikarka nie pochwala zachowania piłkarza, nawiązując do tego, że kilka miesięcy temu zmarł jego synek, a była partnerka, Magda Stępień, jest pogrążona w żałobie - Nie chciałabym, żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował - podsumowała Ohme w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Jak podaje pudelek.pl, dziennikarka była poruszona wydarzeniem, bo niedawno przeprowadziła szczerą i bolesną rozmowę z Magdą Stępień. Ohme była ostrożna w swoich osądach i podkreśliła, że nie należy oceniać drugiego człowieka, bo nigdy nie wiemy, co on tak naprawdę czuje.

-Im bardziej oceniamy, tym bardziej dajemy sobie prawo do przekraczania czyichś granic. My tak naprawdę nigdy nie wiemy. Ja też zawsze mówię, że to są wszystko obrazki, poszlaki. Akurat ta historia jest mi bliska, bo ja miałam bardzo długi wywiad z Magdą w "Dzień dobry TVN", bardzo wzruszający. Chyba jeden z najbardziej wzruszających wywiadów, jakie miałam w życiu. Bardzo jej współczuję z całego serca, bardzo jej kibicuję. Uważam, że jest bardzo dzielna. Cieszę się, że udało mi się ją pokazać jako kogoś innego, niż ludzie ją odbierali, bo wiem, że taki był odbiór. To jest totalna trauma, którą przeżyła - zdradziła.

Małgorzata Ohme dodała również, że sama nie wzięłaby ślubu na kilka miesięcy po śmierci dziecka.

Tak po ludzku i moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji, jeśli chodzi o etykę, moralność - wyznała.

Dziennikarka dodała, że nie odbiera tego dobrze.

Jakub Rzeźniczka i Paulina Nowicka: jak długo są parą?

Jakub Rzeźniczak porzucił Magdalenę Stępień, gdy ta była w ciąży i związał się z Pauliną Nowicką. Para potwierdziła związek w sierpniu 2021 roku, a ślub wzięła w listopadzie 2022 roku w Miami. To druga żona piłkarza, wcześniej był w związku małżeńskim z Edytą Zając, ale ich związek zakończył się rozwodem.

Zobacz także: Julia Wieniawa sprzedaje gadżety po koncercie. Trzeba za nie zapłacić fortunę

loader

RadioZET.pl/pudelek.pl/jastrzabpost.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News