Zamknij

Jakub Rzeźniczak ostro odpowiada hejterom. Afera ze ślubem trwa

01.12.2022 14:01

Jakub Rzeźniczak wywołał sporą sensację swoim ślubem z nową ukochaną, Pauliną. Para przysięgła sobie miłość na plaży w Miami. Burza wybuchła momentalnie – internauci burzyli się, że dopiero co pochował rocznego synka, a teraz świętuje i uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Piłkarz odpowiedział na komentarze.

Jakub Rzeźniczak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News , screen Instagram paulinaa__nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka chętnie chwalili się swoim związkiem. W grudniu 2021 roku doszło do romantycznych zaręczyn, a zakochani, jak widać, nie chcieli zbyt długo żyć w nieformalnym związku. Podczas pobytu w USA wzięli ślub na plaży w Miami. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. Krzysztof Gojdź.

Piłkarz ma opinię dosyć kochliwego sportowca. Magdalenę Stępień porzucił, gdy spodziewała się narodzin ich syna, Oliwiera. Niedługo potem na jaw wyszło, że maluch zmaga się z rzadkim nowotworem wątroby. W sierpniu odbył się pogrzeb chłopca, w związku z tym na Jakuba Rzeźniczaka wylał się olbrzymi hejt.

Zobacz także: Matka córki Rzeźniczaka miażdży go po ślubie. "Skrzywdził synka, krzywdzi córkę"

Jakub Rzeźniczak ostro odpowiada hejterom

Chociaż część internautów szczerze gratulowała piłkarzowi, to nie brakowało słów, które wręcz zionęły hejtem i krytyką. W obronie Jakuba Rzeźniczaka stanął nawet wyżej wspomniany Krzysztof Gojdź.

- Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*y znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta! – mówił lekarz w rozmowie z „Pudelkiem”.

Brak słów. Karma wraca – czytamy w jednym z komentarzy pod zdjęciem Jakuba Rzeźniczaka na Instgaramie. Chociaż piłkarz rzadko kiedy zabiera głos, teraz poczuł, że musi się odgryźć.

- Wróciła w końcu do mnie, bo mam najcudowniejszą kobietę na świecie. Już mnie spotkała, jakbyś nie zauważyła. Taka jesteś skoncentrowana, by mi dowalić, że myślenie odbiera – odpisał.

Inna osoba „przyczepiła się” do zbyt szybkiego ślubu – w końcu Jakub Rzeźniczak niedawno pochował ukochanego synka. Dla większości internautów to nie na miejscu, aby nawet w przypadku zaklepania terminu, brylować na własnym ślubie.

- A skąd ty wiesz, kiedy go planowaliśmy. Opowiemy o tym i będzie zdziwienie – zapowiedział Jakub Rzeźniczak.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS