Zamknij

Małgorzata Ohme w ogniu krytyki. „Ciągnęła z piersiówki” w przerwie „Dzień Dobry TVN”?

02.12.2022 13:15

Małgorzata Ohme została skrytykowana przez fanów „Dzień Dobry TVN”. Widzom nie spodobało się zbyt swawolne zachowanie prezenterki. Zasugerowali nawet, że prowadziła program pod wpływem alkoholu.

ohme-w-ogniu-krytyki-ciagnela-z-piersiowki-w-ddtvn
fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News, Artur Zawadzki/East News

Małgorzata Ohme pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, gdy przygodę z telewizyjną stacją zakończyła Magda Mołek. Psycholożka prowadzi poranny program z Filipem Chajzerem i przez wielu uważana jest za tę lepszą połowę duetu, jednak tym razem jej zachowanie nie spodobało się widzom. Pod nagraniem fragmentu wydania „DDTVN” zaroiło się od komentarzy niezadowolonych internautów. Co powiedzieli o prowadzącej show TVN?

Małgorzata Ohme skrytykowana przez widzów „DDTVN”: „Błazen klasowy, znów pajaca struga”

Fani programu zazwyczaj są niezadowoleni z występów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem oberwało się jednak jej imienniczce, która zdaniem internautów zachowywała się nieprofesjonalnie i nie była przygotowana do poprowadzenia programu.

- Przełączyłam, bo nie da się oglądać. Małgosi zachowanie jest żenujące.

- Niestety jest coś takiego w zachowaniu Pani Małgorzaty, co mnie drażni. Mam wrażenie, że stara się mieć luzik i być zabawną, ale to takie niezbyt naturalne.

- Pani Gosia to jak błazen klasowy, znów pajaca struga.

Część telewidzów podejrzewała, że Ohme poprawiła sobie humor przed programem, sięgając po napoje wyskokowe.

- Czy z Małgosią dzisiaj wszystko w porządku? Zachowuje się dziwnie.

- Czy Pani Małgosia dziś po herbacie z prądem?

- Ktoś tu chyba wypił coś innego z rana zamiast kawy…

- Czy Pani prowadząca piła % dziś zamiast kawy? Strasznie żenująca i jakaś „dziwna”, gada jak potłuczona.

- Pani prowadząca to wygląda, jakby w przerwie z piersiówki ciągnęła… Zero klasy i profesjonalizmu - atakowali Ohme internauci.

Choć niektórzy widzowie chwalili poczucie humoru i swobodę prowadzącej „DDTVN”, przeważająca część komentarzy niestety miała negatywny wydźwięk. Może Małgorzata powinna poprosić o poradę swoją imienniczkę. W końcu chyba nikt tak jak Rozenek nie potrafi spuszczać zasłony milczenia na krytykantów i dalej wzmacniać swojej pozycji w stacji.

loader