Zamknij

Anna Kalczyńska o krok od wpadki. Pokazała kulisy „Dzień Dobry TVN”

02.12.2022 09:16

Anna Kalczyńska postanowiła podzielić się z fanami sekretami studia „Dzień Dobry TVN” i zabrała widzów za kulisy produkcji. Dziennikarka omal nie popełniła ogromnej wpadki.

anna-kalczynska-o-krok-od-wpadki-pokazala-kulisy-ddtvn
fot. VIPHOTO/East News, Screen Instagram (@annakalczynskam)

Anna Kalczyńska od lat występuje w „Dzień Dobry TVN” u boku Andrzeja Sołtysika. Choć na początku partnerował jej Robert Kantereit, a później wdała się w krótki i chyba nieudany telewizyjny „romans” z Jarosławem Kuźniarem, to właśnie z Sołtysikiem spędziła na planie śniadaniowego show TVN najwięcej czasu. Nic więc dziwnego, że prowadzący mają dobre relacje i pozwalają sobie na żarty na planie. Ostatnio wspólnie spędzony czas dziennikarze mogli przypłacić wpadką. Co się stało w studiu „DDTVN”?

Anna Kalczyńska omal nie popełniła wpadki. Kulisy „Dzień Dobry TVN”

Prezenterka postanowiła podzielić się z ciekawskimi widzami zdjęciem zza kulis telewizyjnej produkcji i zdradzić, co widzą prowadzący porannego programu. Na umieszczonej w sieci fotografii zobaczyć można kamerę, ekran z podglądem tego, co dzieje się na antenie oraz wielu pracowników stacji. Kalczyńska zaznaczyła nawet, gdzie powinni stać gospodarze „DDTVN”, jednak poświęciła chyba zbyt dużo czasu na rysowanie palcem po ekranie.

kalczynska-kulisy-ddtvn
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)

Anna prawdopodobnie chciała dać fanom znać, że kolejne wydanie programu dobiega końca, jednak szybko przerwała nagrywanie. Na umieszczonej przez nią po czasie relacji widać, jak robi przerażoną minę.

Chciałam nagrać fajne video, ale nagle zrobiły się 3 sekundy do wejścia

- napisała rozbawiona gwiazda po tym, jak musiała z impetem „wejść na żywo” i pożegnać widzów „Dzień Dobry TVN” .

kalczynska-wpadka
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)

Kalczyńska poinformowała obserwatorów, że nagra to, co prowadzący widzą sprzed kamery innym razem. Być może dziennikarka powinna poprosić o wsparcie i radę redakcyjną koleżankę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, która nagrywanie instagramowych relacji i rolek pomiędzy zdjęciami opanowała do perfekcji.

Czekacie na kolejne smaczki z planu „Dzień Dobry TVN”?

loader
kalczynska-soltysik
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)