Obserwuj w Google News

„Pierwszy raz z mężem” Anny Kalczyńskiej. Pochwaliła się partnerem na salonach

1 min. czytania
17.11.2022 13:12
Zareaguj Reakcja

Anna Kalczyńska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio pojawiła się z partnerem na imprezie Radia Zet i wręczeniu nagród im. Andrzeja Woyciechowskiego.

anna-kalczyńska-pokazała-partnera
fot. Artur Zawadzki/East News

Anna Kalczyńska to jedna z ulubionych prowadzących „ Dzień Dobry TVN”. Widzowie doskonale kojarzą jej telewizyjnego partnera, Andrzeja Sołtysika. Dziennikarka rzadko dzieli się z fanami życiem prywatnym, dlatego jej pojawienie się na imprezie Radia Zet z mężem u boku wywołało ogromne zainteresowanie.

Redakcja poleca

Anna Kalczyńska chwali się partnerem. Para przyszła na rozdanie nagród Radia Zet

Dziennikarka nie jest często bywalczynią warszawskich imprez. Tym razem zrobiła jednak wyjątek, a na event Radia Zet przyszła z partnerem, Maciejem Maciejowskim.

Pierwszy raz z mężem reprezentującym inne medium! Przez 14 lat pracowaliśmy w TVN. Dziś, po raz pierwszy na dziennikarskiej imprezie Nagród Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego, każde z nas przyszło z innej redakcji i innej firmy. Ja z telewizji, Maciej z prasy...

- podpisała umieszczone na Instagramie zdjęcie z małżonkiem.

Anna Kalczyńska pogratulowała Pawłowi Reszce, który został nagrodzony za reportaż o Ukrainie „Bucza, śmierć i Margarita”. Wyraziła też radość z wręczenia nagrody specjalnej dla „Faktów” TVN z okazji 25-lecia istnienia programu.

Jedna z niewielu ścianek, na tle których w moim zawodzie zawsze warto stanąć

- podsumowała rozdanie nagród Radia Zet dziennikarka.