Zamknij

Małgorzata Ohme o nowej narzeczonej Chajzera. „Nie jest fanką Filipa”

02.12.2022 22:08

Filip Chajzer niedawno pochwalił się 13 lat młodszą partnerką, którą określił „miłością na całe życie”. Wkrótce media obiegła informacja o zaręczynach pary. Narzeczoną prezentera poznała jego koleżanka z pracy, Małgorzata Ohme, która postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami na temat wybranki kochliwego celebryty.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme
fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Filip Chajzer zaledwie kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Małgorzatą Walczak. Powodem rozpadu związku była zdrada, jakiej dopuścił się dziennikarz TVN – fotoreporterzy przyłapali go na schadzce z Anną M. Jędrzejuk. Wkrótce niewierny gwiazdor musiał wyprowadzić się ze wspólnej willi pary pod Kostancinem.

Zobacz także: Filip Chajzer zdradził, gdzie mieszka. Musiał wyprowadzić się po głośnym rozstaniu. "Ważny moment w życiu"

Małgorzata Ohme poznała narzeczoną Filipa Chajzera. Co o niej myśli?

Romans syna Zygmunta Chajzera nie przetrwał próby czasu, jednak kochliwy prezenter szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej kobiety. Wygląda na to, że poznana w Internecie 13 lat młodsza Julia szybko zawładnęła jego sercem – para zamieszkała razem krótko po rozpoczęciu znajomości.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w Internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie

 – poinformował portal Pudelek.

Kolejnym sensacyjnym doniesieniem były zaręczyny Chajzera z nową ukochaną.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy

 – możemy przeczytać w serwisie plotkarskim.

Małgorzata Ohme, która wspólnie z celebrytą prowadzi program „Dzień dobry TVN”, miała okazję osobiście poznać wybrankę kolegi z planu. Dziennikarka wyznała, że narzeczona Chajzera ma na niego zbawienny wpływ.

Tak, poznałam jego nową narzeczoną. Jest bardzo fajna, mądra i dojrzała. Jest bardzo rozsądną, fajną dziewczyną spoza branży. To też jest fajne, kiedy ktoś jest spoza branży i ma do tego dystans. Nie jest fanką Filipa i w ogóle nie o to chodzi, tylko jest po prostu jego dziewczyną, bardzo rozsądną. Kiedy dostałam kwiaty od Filipa w „DD TVN”, to wiedziałam, że to jest też jej wpływ. Ona uczy go doceniać rzeczy ważne. Wydaje mi się, że Filip jest naprawdę szczęśliwy i ja cieszę się jego szczęściem

 – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapytana przez reporterów portalu, czy jej kolega z branży planuje ślub ze świeżo upieczoną narzeczoną, Ohme wyjawiła, że według jej informacji nie ma na razie takich zamiarów.

- Myślę, że nie. Dopiero co się zaręczyli. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, bo to się wydarzyło na wakacjach, na których byli. Tak czasami jest, że niektórzy ludzie chodzą ze sobą 10 lat i dopiero wtedy się decydują i to wcale nie znaczy, że będą ze sobą do końca życia, a czasami coś kliknie i wiesz, że to jest to. Filip jest spontaniczny i myślę, że on tak naprawdę gdzieś w tym wszystkim bardzo potrzebował kogoś, przy kim będzie zasypiał i się budził. Myślę, że jest im bardzo dobrze, bardzo im kibicuje – podsumowała gwiazda TVN.

A Wy trzymacie kciuki za szczęście Filipa Chajzera?

RadioZet.pl/Pudelek.pl/Jastrząb Post

loader
Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News