Obserwuj w Google News

Britney Spears się rozwodzi?! „Nie czuje miłości do męża”

2 min. czytania
13.01.2023 14:58
Zareaguj Reakcja

Media obiegła szokująca informacja o rozwodzie Britney Spears i Sama Asghari. Para niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a w uroczystości brała udział cała plejada gwiazd Hollywood. Teraz wokalistka sprzedaje swoją willę, a w sieci aż huczy od plotek o rozstaniu słynnego małżeństwa. Jednym z powodów zakończenia relacji ma być również kontrowersyjne zachowanie gwiazdy pop w mediach społecznościowych.

Britney Spears i Sam Asghari
fot. Screen Instagram/samasghari/britneyspears

Britney Spears ma za sobą bardzo trudny czas. Dopiero niedawno, po głośnej sądowej batalii, udało jej się wyjść spod kurateli ojca. Piosenkarka przez 13 lat nie miała kontroli nad swoim życiem i jak wyznała, czuje się bardzo skrzywdzona przez najbliższe jej osoby. Nowe życie gwiazda pop rozpoczęła od ślubu z wieloletnim ukochanym, Samem Asghari.

Zobacz także:  Britney Spears uprowadzona? Fani mają dowody, że mąż pokazuje sobowtóra artystki [FOTO]

Ślub Britney Spears i Sama Asghari był naprawdę zjawiskowy

Britney Spears i młodszy o 13 lat Sam Asghari poznali się w 2016 roku na planie teledysku do piosenki "Slumber Party". Rok później zakochani oficjalnie potwierdzili swój związek, a w 2022 roku irański trener fitness oświadczył się swojej wybrance.

Jestem z tym człowiekiem od ponad roku. Każdego dnia inspiruje mnie do bycia lepszą osobą i to sprawia, że czuję się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie!

 – pisała rozanielona Spears na Instagramie.

9 czerwca 2022 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak” podczas ceremonii w rezydencji piosenkarki w Thousand Oaks. W uroczystości udział wzięło wiele znanych osobistości, m.in. Paris Hilton, Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore czy Donatella Versace. Nie zabrakło również skandalu – ślub Britney Spears próbował zakłócić jej były partner Jason Alexander, jednak sytuacja została opanowana przez stróżów prawa.

Redakcja poleca

Britney Spears i Sam Asghari przechodzą poważny kryzys? Pojawiły się głosy o rozwodzie

Panna młoda zaprezentowała się pięknej sukni zaprojektowanej przez Versace a z jej twarzy nie znikał uśmiech. Wydawało się, że świeżo upieczeni małżonkowie zaczęli nowy etap w życiu i ich uczucie będzie się tylko rozwijać. Okazuje się, że nic bardziej mylnego – Britney Spears i Sam Asghari mają przygotowywać się do rozwodu.

Celebrytka wystawiła na sprzedaż willę, w której mieszkała z mężem i jak podają zagraniczne media, miłość najwyraźniej się wypaliła. Informator z bliskiego otoczenia gwiazdy zdradził, że wokalistka „nie pokochała swojej posiadłości i wszystko wskazuje na to, że nie kocha już swojego męża”.

Dodatkowym powodem nieporozumień w małżeństwie ma być przesadne eksponowanie przez Spears swoich wdzięków w mediach społecznościowych. Piosenkarka w ostatnim czasie publikuje na Instagramie kontrowersyjne zdjęcia, do których zdarza się jej pozować całkiem nago, co ma przerastać jej partnera.

Myślicie, że to naprawdę koniec związku Britney i Sama?

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS