Obserwuj w Google News

Chłopak Britney Spears przerywa milczenie i atakuje jej ojca: „Totalny k***s”

2 min. czytania
10.02.2021 10:35

Britney Spears znów jest na ustach wszystkich. To efekt nowego filmu dokumentalnego opowiadającego m.in. o szczegółach trwającej od 13 lat kurateli nad piosenkarką, którą sprawuje jej ojciec. Chłopak Britney Spears postanowił przerwać milczenie i zaatakował ojca wokalistki w mediach społecznościowych. Nie szczędził ostrych słów.

Britney Spears Sam Asghari
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears od 13 lat znajduje się pod kuratelą własnego ojca. Piosenkarka została ubezwłasnowolniona z powodu załamania nerwowego i problemów psychicznych. Od dłuższego czasu mówi się jednak, że 39-latka ma dość obecnej sytuacji i walczy o odebranie ojcu kontroli nad jej życiem.

Fani postanowili wesprzeć artystkę i stworzyli ruch #FreeBritney mający zwrócić uwagę na tragiczną sytuację wokalistki. Do internetu trafił nowy dokument „Framing Britney Spears” New York Times, który skupia się na wspomnianych ruchu, trwającej kurateli, walki o uwolnienie Amerykanki spod władzy ojca i wpływie mediów na upadek piosenkarki.

Zobacz także:  Justin Timberlake w ogniu krytyki po premierze filmu o Britney Spears. Fani mu tego nie wybaczą

Chłopak Britney Spears przerywa milczenie i atakuje jej ojca: „Totalny k***s”

Sam Asghari, chłopak Britney Spears, postanowił przerwać milczenie w związku z premierą filmu. 27-latek opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym otwarcie zaatakował ojca piosenkarki, Jamiego Spearsa.

Teraz jest ważne, aby ludzie zrozumieli, że nie mam żadnego szacunku do kogoś próbującego kontrolować nasz związek lub stale rzucającego nam kłody pod nogi. Moim zdaniem Jamie to totalny k***s. Nie będę wchodził w szczegóły, ponieważ zawsze szanowałem naszą prywatność, ale nie przyjechałem do tego kraju, aby nie móc wyrażać swojej opinii i wolności – napisał.

To pierwszy tak ostry komentarz chłopaka Britney Spears na temat jej ojca i trwającej kurateli. Piosenkarka jest ubezwłasnowolniona od 2008 roku, a wszystkie podejmowane przez nią decyzje, m.in. związane z karierą muzyczną i wydatkami, muszą być uzgodnione wcześniej z ojcem.

Kim jest Sam Asghari, chłopak Britney Spears?

Sam Asghari ma 27 lat i urodził się w Teheranie, stolicy Iranu. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się z rodziną, kiedy był nastolatkiem. Mężczyzna pracuje jako model i trener personalny.

Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku na planie teledysku do jej piosenki „Slumber Party”. Para wymieniła się numerami telefonów i zaczęła się spotykać.