Zamknij

Britney Spears nago w miejscu publicznym. Pokazała wszystko! [FOTO]

06.10.2022 10:32

Britney Spears świętowała niedawno uwolnienie spod kurateli ojca. Piosenkarka może teraz odpowiadać sama za siebie i postanowiła dać temu wyraz, publikując w sieci odważne zdjęcia.

Britney Spears
fot. Screen Instagram (@britneyspears)

Britney Spears niejednokrotnie zaskakiwała fanów, zamieszczając na Instagramie intrygujące treści. Gwiazda prezentowała obserwatorom między innymi amatorskie układy taneczne i pozowała do zdjęć w kusych stylizacjach. Tym razem zdecydowała się opublikować w sieci naprawdę odważne zdjęcia. Okazuje się, że Britney nie ma przed fanami żadnych tajemnic.

Britney Spears prowokuje w sieci. Nagie zdjęcia gwiazdy

Na Instagramie piosenkarki znalazły się wykonane na plaży fotografie, na których uśmiechnięta Britney pozuje „w stroju Ewy” i kapeluszu na głowie. Dzięki temu Spears z pewnością nie musiała obawiać się doznania udaru słonecznego czy nierównej opalenizny. Jej obserwatorzy nie docenili jednak pomysłowości gwiazdy, która swe intymne miejsca zasłoniła na zdjęciach niewielkimi serduszkami.

- Britney przestań.

- Masz piękne ciało, ale daj już spokój.

- Zaczynam się poważnie o ciebie martwić – pisali.

Na udostępnionych fotografiach można dostrzec innych ludzi korzystających ze słońca. W przeciwieństwie do Britney są oni jednak ubrani. Spears tym razem przesadziła? A może nie ma w jej zachowaniu nic złego?

loader
Britney spears
fot. Screen Instagram (@britneyspears)
britney spears
fot. Screen Instagram (@britneyspears)