Obserwuj w Google News

Do domu Britney Spears wtargnął jej były mąż. Chciał zakłócić jej ślub [WIDEO]

Anna Skalik
2 min. czytania
10.06.2022 08:57
Zareaguj Reakcja

Ślub Britney Spears był tajemnicą niemal do ostatniej chwili, jednak nie zabrakło nieprzewidzianych zdarzeń. Jak informują amerykańskie media, do domu gwiazdy wtargnął jej były mąż.

Britney Spears
fot. Instagram/britneyspears/screen

Od niedawna w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że w najbliższych dniach Britney Spears i jej ukochany - Sam Asghari - planują ślub. Britney bardzo tego chciała już od chwili, kiedy partner się jej oświadczył. Choć data ceremonii nie była ujawniona, to jednak pojawiły się spekulacje, że ślub odbyć się ma z czwartku na piątek polskiego czasu. Teraz amerykańskie media donoszą o niezbyt radosnym incydencie, który miał tam miejsce.

Jak poinformował TMZ, na posesję gwiazdy wtargnął mężczyzna o nieznanych intencjach. Szybko okazało się, że to były mąż Britney - Jason Alexander.

Zobacz także: Rebel Wilson dokonała coming outu. Pokazała zdjęcie partnerki [FOTO]

Do domu Britney Spears wtargnął jej były mąż. Chciał zakłócić jej ślub

Britney Spears i Jason Alexander pobrali się w 2004 roku w Las Vegas. Jak przekazywała potem gwiazda, małżeństwo to było zawarte pod wpływem chwili, a Alexander był jej przyjacielem z dzieciństwa. Związek przetrwał zaledwie 55 godzin - został anulowany.

Okazuje się, że Jason Alexander postanowił o sobie Britney przypomnieć. Wtargnął na posesję gwiazdy, podczas gdy trwały tam właśnie przygotowania do ceremonii ślubnej. Mężczyzna biegał w obejściu domu, wykrzykując imię Britney i próbując ją odszukać. Niestety, próby te zostały udaremnione przez ochroniarzy, którzy obezwładnili niepożądanego gościa. Na miejsce została wezwana także policja.

Redakcja poleca

Z ustaleń TMZ wynika, że Jasonowi przedstawiono zarzut wtargnięcia na cudzą posesję i wandalizmu. Adwokat Britney, Jason Rosengard, zapewnił, że osobiście współpracuje z departamentem szeryfa, aby Alexander został pociągnięty do odpowiedzialności w najszerszym możliwym zakresie.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż mężczyzna swoje wtargniecie transmitował w sieci. W serwisie YouTube już pojawiły się zapisy tej relacji. Jaki widać, początkowo ochrona właściwie wpuszczała Alexandra coraz dalej w głąb posesji. Na wideo widać także, że mężczyzna dostaje się do domu gwiazdy, a potem idzie do miejsca, w którym odbyć się ma ceremonia. Podaje rękę członkowi obsługi i przekonuje, że został zaproszony przez Britney. "Jestem Jason Alexander i przyjechałem tu po to, by zniszczyć ten ślub" - mówił, co słychać zresztą na nagraniu. Dopiero po pewnym czasie zostaje schwytany a stream się zawiesza.

Z wieści, które pojawiają się w amerykańskich mediach, wynika, że mimo wszystko ślub Britney doszedł do skutku. Wiadomo, że w ceremonii udział brało wiele światowych gwiazd. Pojawiły się m.in. Madonna, Drew Barrymore, Donatella Versace oraz Paris Hilton.