Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski w opałach. Zajęła się nim prokuratura

2 min. czytania
09.01.2023 07:57
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie potrafią porozumieć się w sprawie opieki nad ich synem, Vincentem. Dzieckiem zajmować ma się wyłącznie jego matka. Z kolei Królikowski, zdaniem byłej partnerki, nie płaci nawet alimentów, przez co miał wpaść w poważne kłopoty.

krolikowski-w-opalach-zajela-sie-nim-prokuratura
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nadal pozostają w konflikcie. Po tym, jak aktor porzucił ciężarną żonę dla tajemniczej Izabeli, Joanna wielokrotnie podkreślała, że to na niej spoczywa cały ciężar wychowania i utrzymania dziecka. Choć Antoni zapewniał, że chce się dogadać z matką jego syna, wciąż miał się uchylać od płacenia alimentów. Niedawno pojawiły się też problemy z rozwodem pary, która może jeszcze przez jakiś czas pozostać małżeństwem. Zważywszy na ostatnie doniesienia niestety nie będzie to dla nich spokojny okres.

Redakcja poleca

Joanna Opozda walczy o sprawiedliwość. Co na to Antoni Królikowski?

Joanna Opozda twierdzi, że ojciec Vincenta nie opłaca alimentów ustanowionych przez sąd. Według informacji Super Expressu sprawą zajął się prokurator, a aktorowi może grozić nawet więzienie.

- Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik - mówiła jeszcze w lipcu aktorka.

Królikowski w odpowiedzi zapewniał, że jego syn jest „stabilnie zabezpieczony przez komornika”, który miał zająć nie jedno, a dwa konta celebryty.

- Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? O prawdziwym życiu nie masz pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza - podkreślała wyraźnie zniecierpliwiona niedojrzałością byłego partnera Joanna.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski nie płaci alimentów na syna? Sprawą zajął się prokurator

Super Express donosi, że sprawą niepłacenia alimentów przez Antoniego Królikowskiego zajęła się warszawska prokuratura.

- Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku - przekazała Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Joanna Opozda odmówiła komentarza w sprawie, jednak Super Express porozmawiał z osobą z otoczenia aktorki.

- Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak on podchodzi do ojcostwa - powiedział informator portalu, dodając, że Joanna nie mogła liczyć na ojca dziecka również podczas ostatniej choroby Vincenta.

Mimo wielu problemów Antoni Królikowski miał wystąpić o naprzemienną opiekę nad synem. Myślicie, że sąd przychyli się do jego prośby?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl