Zamknij

Antoni Królikowski chce naprawić relacje z Joanną Opozdą? Padła jasna deklaracja

31.10.2022 11:04

Antek Królikowski miał zadeklarować chęć naprawy relacji z byłą partnerką i matką jego dziecka. Aktor miał udzielić wywiadu, w którym wyraził nadzieję na dogadanie się z Joanną Opozdą. Co na to aktorka?

antoni-krolikowski-chce-naprawić-relacje-z-joanną-opozdą
fot. Artur Zawadzki/East News, Piotr Molecki/East News

Antoni Królikowski porzucił ciężarną żonę krótko po ślubie i związał się z tajemnicza Izabelą. Aktor nie pozostawał z Joanną Opozdą w przyjaznych relacjach. Byli partnerzy nie szczędzili sobie złośliwości. Antek miał też uchylać się od płacenia alimentów i opieki nad synem. Joanna z kolei udzielała wypowiedzi, w których zdradzała, jak radzi sobie jako samotna mama. Ostatnio przyznała też, że nie czuje się samotna po rozstaniu, bo „ma nową miłość”. Królikowski najwyraźniej dojrzał do podjęcia prób dążenia do kompromisu z Opozdą. Co zadeklarował aktor?

Antoni Królikowski wyciągnie rękę do Joanny Opozdy? „Wierzę, że jakoś się dogadamy”

Aktor miał udzielić kolejnej wypowiedzi dotyczącej rozstania z matką jego syna, Vincenta. Królikowski w wywiadzie dla magazynu „Świat i ludzie”, miał podkreślić, że nie zamierza się tłumaczyć z podejmowanych decyzji.

Nie będę nikomu się spowiadał z mojego życia, z tego, jakich dokonuję wyborów, one są moje, są przemyślane. W tym roku musiałem podjąć bardzo wiele trudnych decyzji i było mi ciężko przez dłuższy czas

- miał zaznaczyć w rozmowie z dziennikarzami.

Królikowski podobno wyraził jednak nadzieję na poprawę relacji z Opozdą. Być może na decyzję aktora miała wpływ chęć częstszych kontaktów z synem, który przez większość czasu ma pozostawać pod opieką Joanny.

Dziś czuję się dobrze, cieszę się, że mam syna. Wierzę, że jakoś z Asią się dogadamy i będziemy sobie żyli każdy na swój sposób i do tego dążymy

- miał powiedzieć Antoni, opisując jego relacje z Joanną.

Czyżby szykowało się pojednanie byłych partnerów?

loader
Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
10 Zobacz galerię
fot. Maciej NABRDALIK/East News