Obserwuj w Google News

Joanna Opozda o samotnym macierzyństwie: „Jestem zmęczona”

2 min. czytania
13.10.2022 12:06
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda wciąż musi mierzyć się z konsekwencjami medialnej burzy spowodowanej jej rozstaniem z Antkiem Królikowskim. Atmosfera skandalu nie ułatwia jej opieki nad dzieckiem. Gwiazda opowiedziała o trudach samotnego macierzyństwa.

joanna-opozda-samotne-macierzyństwo
fot. Screen Instagram (@asiaopozda)

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas. Jej małżeństwo z Antonim Królikowskim okazało się sporym błędem. Porzucił on ciężarną partnerkę i związał się z tajemniczą Izabelą. Opozda niedawno przyznała, że żałuje podjęcia decyzji o ślubie z aktorem, który ma według niej nie interesować się wychowywaniem ich syna i uchylać się od płacenia alimentów. Joanna udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała, jak radzi sobie jako samotna mama.

Redakcja poleca

Joanna Opozda opowiada trudach samotnego macierzyństwa

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że opieka nad małym Vincentem bywa niełatwa. Za Joanną wiele nieprzespanych nocy.

Szczerze - jestem zmęczona, bo nie śpię. Mały ostatnio ma taki czas, że budzi się znowu co trzy godziny, już było lepiej i mam wrażenie, że wróciliśmy do początku

- wyznała gwiazda, jednocześnie podkreślając, że syn daje jej wiele radości, a z macierzyństwa stara się czerpać same dobre rzeczy.

Opozda powoli wraca do aktywności zawodowej, pojawia się na planach filmowych oraz czerwonym dywanie. Jak udaje jej się połączyć pracę z opieką nad synem? Aktorka przyznaje, że może liczyć na wsparcie rodziny.

Gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. (...) To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane

- podkreśliła aktorka oraz przyznała, że dopiero po wejściu w rolę mamy stała się bardziej zorganizowana i nauczyła się skrupulatnego planowania jej codziennych aktywności.

Joanna Opozda wyraziła ogromną wdzięczność za pomoc babci Vincenta. Gwiazda ma świadomość, że nie wszystkie młode mamy mogą liczyć na wsparcie innych członków rodziny.

Gwiazdy świętują Dzień Matki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / juliawieniawa / anja_rubik / annalewandowskahpba