Zamknij

Opozda skomentowała wywiad Królikowskiego. Takiego ciosu się nie spodziewał

12.10.2022 17:59

Joanna Opozda postanowiła zareagować na ostatni głośny wywiad, którego udzielił Antek Królikowski. Aktor ujawnił m.in. szczegóły związku, który już poszedł w niepamięć, powody, dla których para się rozstała, a także rozpływał się nad nową ukochaną, Izabelą. Były partner Joanny Opozdy powiedział również, że decyzja o ślubie była zbyt pochopna.

Opozda skomentowała wywiad Królikowskiego. Takiego ciosu się nie spodziewał
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda z wywiadu udzielonego przez Antka Królikowskiego dowiedziała się, że konflikt pomiędzy nimi narastał i trudno było znaleźć porozumienie. Aktor chciał mieszkać niedaleko byłej ukochanej, aby móc opiekować się synem. Para wybrała się nawet do psychoterapeuty, jednak to aktorka miała zadecydować o zakończeniu związku. Zdaniem Antka Królikowskiego decyzja o ślubie zapadła zbyt szybko, a potem rozpoczął się „medialny koszmar”.

Zobacz także: Opozda wbija szpilę Królikowskiemu? „Czasem mnie korci, by obnażyć kolejne kłamstwo lub manipulację”

Joanna Opozda zadała cios Antkowi Królikowskiemu?

Aktorka w rozmowie z „Pomponikiem” przyznała, iż wierzy w to, że karma wraca. Nie jest jednak pewna, czy w tym, czy w kolejnym życiu. Joanna Opozda jest jednak chrześcijanką i być może nie powinna wierzyć w karmę, to, jak sama mówi, ma nadzieję, że istnieje jakaś sprawiedliwość.

Wierzę w jakąś taką sprawiedliwość, która w pewnym momencie na pewno przyjdzie. Życie generalnie nie jest sprawiedliwe

– mówiła Joanna Opozda.

Aktorka wyjawiła także, że często dotyka ją niesprawiedliwość i ma również problem z zaufaniem. Nie wstydzi się mówić o terapii – zamierza wszystko przepracować.

-  Mnie często spotyka niesprawiedliwość. Wielokrotnie spotkały mnie rzeczy, na które nie zasługiwałam. Tak, mam problem z zaufaniem, na pewno. To jest do przepracowania. Terapia, absolutnie, ja opowiadałam o tym wielokrotnie, że terapia, czy leki, tak, ja zamierzam to przepracować na terapii – zapewniała Joanna Opozda.

Aktorka odniosła się także do dość bolesnych słów, które padły z ust Antka Królikowskiego. Powiedział, że żałuje ślubu, na co Joanna Opozda odpowiedziała dość krótko.

Ja też żałuję

- skwitowała. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?

RadioZET.pl/Pomponik.pl

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS