Zamknij

Joanna Opozda po rozstaniu: „Nie czuję się samotna. Mam nową miłość”

21.10.2022 09:24

Joanna Opozda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o dwóch filmach z jej udziałem. Zdradziła, że nie czuje się samotna po rozstaniu z Antonim Królikowskim, ponieważ ma nową miłość.

opozda-po-rozstaniu-nie-czuje-sie-samotna-mam-nowa-milosc
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas związany z rozstaniem z Antkiem Królikowskim i medialną aferą z jej byłym mężem. Gwiazda samotnie wychowuje syna, ale udało jej się powrócić do aktywności zawodowej, dzięki pomocy babci Vincenta. W udzielonym ostatnio wywiadzie Opozda opowiada o dwóch filmowych produkcjach z jej udziałem. W kinach można już oglądać „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Aktorka wystąpiła też w głównej roli w filmie „Brigitte Bardot cudowna”. W rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski gwiazda opowiedziała, dlaczego tak szybko wróciła do pracy po porodzie. Zdradziła także, czy czuje się samotna po rozstaniu z ojcem jej dziecka.

Joanna Opozda o nowej miłości: „Nawet się nad tym nie zastanawiam”

Aktorka wyznała, że nie planowała szybkiego powrotu do pracy po urodzeniu dziecka, ale miała nie mieć innego wyjścia. Gwiazda prawdopodobnie nawiązała w swej wypowiedzi do medialnej kłótni z Antonim Królikowskim, który miał nie płacić alimentów i nie interesować się wychowaniem syna.

Planowałam zupełnie inaczej, ale nie ma czego planować, jak widać. Chciałam ten rok pobyć w domu z synem i myślałam, że może po dwóch latach wrócę do pracy. Musiałam wrócić bardzo szybko. Nie, że chciałam, ale musiałam

- powiedziała ze smutkiem Opozda.

Joanna niechętnie mówiła o trudnych chwilach z jej życia prywatnego. Zdecydowała się jednak odpowiedzieć, czy czuje się gotowa na nową miłość.

Zawiodłam się bardzo na miłości (...) Muszę przepracować pewne rzeczy, żeby na nowo się otworzyć. To nie jest odpowiedni czas. Ja nawet się nad tym nie zastanawiam. Nie mam czasu. Zresztą ja mam nową miłość. Jest nią mój syn i ona w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna

- wyznała gwiazda, która ma teraz skupiać się przede wszystkim na opiece nad synem i na rozwoju jej kariery aktorskiej.

loader
Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
10 Zobacz galerię
fot. Maciej NABRDALIK/East News