Obserwuj w Google News

Tyle kosztuje trening z Lewandowską. Przegięła z ceną?

2 min. czytania
30.06.2023 10:12
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska organizuje event, na którym będzie można z nią ćwiczyć. Ile kosztuje bilet na wydarzenie? Niektóre ceny biletów zatrważają.

Anna Lewandowska
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Niebawem w Warszawie rozpocznie się wydarzenia dla wszystkich miłośników i miłośniczek Anny Lewandowskiej. Żona słynnego piłkarza poprowadzi biletowany trening. Ile kosztuje wstęp na event?

Anna Lewandowska została nauczycielką bachaty

Anna i Robert Lewandowscy odnieśli spory sukces. Para jest niezwykle popularna. Żona piłkarza od dawna prowadzi różne interesy oparte na zdrowym trybie życia i sporcie. Należą do nich treningi, które prowadzi.

Redakcja poleca

Lewandowscy od jakiegoś czasu mieszkają w Barcelonie. To właśnie tam trenerka poznała taniec o nazwie bachata - zmysłowy układ wywodzący się ze słonecznych Karaibów. Szkolonej przez Mathiasa Fonta Lewandowskiej tak spodobała się bachata, że postanowiła pokazać ją w swojej ojczyźnie.

Anna Lewandowska: cena za trening z żoną Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska i Mathias Font przyjadą do Polski już 2 lipca 2023 roku. Osoby, które kupiły bilet, będą mogły wspólnie z celebrytką i tancerzem nauczyć się tańczyć bachatę. Trening tańca rozpocznie się o 9:00 i będzie trwać do 13:30. Od 10:00 do 11:30 trening na żywo poprowadzi Lewandowska.

Szkolenie zostało podzielone w zależności od zaawansowania uczestnika i wykupionego przez niego wariantu biletowego. Jak prezentują się ceny na event z Lewandowską?

  • Wariant 1: trening + bachata basic 459 zł,
  • Wariant 2: trening + bachata medium 459 zł,
  • Wariant 3: bachata basic 189 zł,
  • Wariant 4: bachata medium 189 zł,
  • Wariant 5: bachata dla par 249 zł.

Jak widać, najtańszą opcją kosztującą 189 złotych są bachata basic i bachata medium - warianty dla osób zaczynających swoją przygodę z tym tańcem, lub takich, które znają jego podstawy. Dla par przygotowano nieco droższy bilet - za 249 złotych. Najdroższe warianty to trening + bachata basic i trening + bachata medium. Mowa o koszcie aż 459 złotych. Oznacza to, że najdroższą usługą w cenniku jest sam trening, ponieważ jego koszt wynosi 270 złotych. Anna Lewandowska przesadziła?

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Instagram