Obserwuj w Google News

Zofia Zborowska zdradziła, gdzie poznała męża. "Andrzej leje ze mnie do tej pory"

2 min. czytania
16.04.2021 14:45
Zareaguj Reakcja

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka chętnie wypowiada się w sieci na temat związku z siatkarzem. Jak się poznali? Zborowska do dzisiaj płonie ze wstydu, gdy przypomni sobie o jednej rzeczy. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. W sierpniu 2019 roku odbył się ich ślub, na którym bawiło się mnóstwo gwiazd. Od tamtej pory aktorka chętnie dzieli się opowieściami o swoim związku w social mediach. Mało kto jednak wiedział, w jakich okolicznościach narodziła się znajomość córki Wiktora Zborowskiego i reprezentanta Polski. Aktorka zamieściła na Instagramie zabawne zdjęcie i podzieliła się wyznaniem, które do dzisiaj przyprawia ją o "ciarki żenady". 

Zofia Zborowska poważnie chora. Ciężarna aktorka przekazała smutne wieści

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - gdzie się poznali? 

Okazuje się, że 33-latka, jak większość jej rówieśniczek, szukała partnera poprzez popularną aplikację randkową Tinder. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że aktorka zdecydowała się na płatną wersję Tinder Gold, by mieć więcej opcji niż przeciętny użytkownik. Dzisiaj robi facepalm na myśl, że była skłonna płacić za możliwość randkowania. 

Kto by pomyślał, że mniej więcej 3 lata temu byłam dumną użytkowniczką Tindera Gold... yup... GOLD... Andrzej leje ze mnie do tej pory. A dziś różowy czepek po Babci, maseczka na pory i zgaga - napisała gwiazda. No dobra a tak serio... Kto z Was poznał swoją połówkę przez internet? My z Andrzejem spiknęliśmy się przez Insta. A tinderowych małżeństw znam już co najmniej kilkanaście, także ja jako ex użytkownik: POLECAM - dodała. 

Faktycznie jest się czego wstydzić? 

Zofia Zborowska o tym, co kobiety słyszą od ginekologów. "Przeżyłam totalne upokorzenie"