Zamknij

Zofia Zborowska urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka. Jest bardzo oryginalne [FOTO]

05.08.2021 11:07

Zofia Zborowska urodziła i pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze szpitala. Ujawniła też, jakiej płci jest dziecko. Maleństwo dostało bardzo oryginalne imię.

Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska urodziła i radosną wieścią podzieliła się w sieci. Na Instagramie aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z maleństwem i ujawniła czy jest to chłopiec, czy dziewczynka. Okazuje się też, że maleństwo dostało bardzo piękne, rzadkie imię. Nic dziwnego, bowiem aktorka znana jest z nietypowego podejścia do wielu spraw. Na przykład ogłoszenie, że ona i jej mąż spodziewają się dziecka, nie było przepełnione patosem, a zamiast tego, był zabawny rebus, na którym przyszły tata trzyma dwa worki lodu, a Zborowska wskazuje zaokrąglony brzuch. Rozwiązanie brzmiało oczywiście "Ice, ice, baby", co internauci odgadli od razu, doceniając poczucie humoru przyszłych rodziców.

Teraz aktorka wreszcie urodziła i pokazała pierwsze zdjęcie wprost ze szpitala. Widać na nim zmęczoną, ale spokojną twarz mamy, przytulającej do siebie maleństwo, które nie ma jeszcze nawet doby.

Zofia Zborowska urodziła. Ujawniła płeć i imię dziecka

Do pierwszego zdjęcia z dzieckiem Zofia Zborowska dodała długi wpis. Jak się okazuje, aktorka urodziła już tydzień temu, ale do tej pory nie ujawniała tego w sieci. Jak podkreśliła świeżo upieczona mama, życie zmieniło się dla nich o 180 stopni. Zborowska ujawniła, że poród odbył się naturalnie. Przyznała, że było to dla niej najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyła. Podczas porodu towarzyszył jej mąż, który ją wspierał przez cały czas. Jak dowiadujemy się ze wpisu, Zofia Zborowska urodziła dziewczynkę, której razem z tatą dali imię Nadzieja.

"Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił" - wyjawiła Zborowska. W kolejnych słowach podziękowała całemu personelowi szpitala.

"Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (...). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej, która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie. Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć" - napisała.

Co ciekawe, w jej wpisie nie zabrakło też małego apelu.

"Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE!. Jestem wdzięczna, że to właśnie te kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się nią opiekowały. Joanna Ługowska, Mariola Gałązka, Sylwia Borowiecka, Marta Młocka, Natalia Michalczuk, Marta Popielska, Anna Kalinowska-Garbala - dziękujemy" - napisała na koniec aktorka.

Przesyłamy serdeczne gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego.

loader