Zamknij

Co tam się stało!? Tomasz Wolny uderzył Łukasza Nowickiego w „Pytaniu na Śniadanie”

30.09.2022 12:03

Kolejna nietypowa sytuacja w "Pytaniu na Śniadanie". Tomasz Wolny próbował przeskoczyć Łukasza Nowickiego. Doszło do "stłuczki".

Pytanie na Śniadanie
fot. Pytanie na Śniadanie/kadr z programu

Pytanie na Śniadanie”, tak jak każdy program na żywo, dostarcza swoim widzom nie tylko ciekawych tematów i przydatnej wiedzy, ale także zaskakujących sytuacji, które niejednokrotnie wywołują rozbawienie i są potem długo komentowane w sieci. Do najsłynniejszych „wpadek” na żywo, które miały miejsce w programie, należą m.in. ta z udziałem Marzeny Rogalskiej, kiedy prezenterka przebiła dłoń gwoździem podczas nieudanej sztuczki magicznej, te, w których kura defekowała na stół a pies na podłogę tuż obok twarzy Tomasza Kammela – i wiele innych.

Tak naprawdę do wpadek w programach na żywo dochodzi nieustannie. Na przykład niedawno w śniadaniówce TVN Filip Chajzer skacząc na dziecięcym akcesorium przewrócił się na Gosię Ohmę i zniszczył scenografię. Teraz nadzwyczajna sytuacja wydarzyła się w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Wolny niechcący uderzył Łukasza Nowickiego.

Tomasz Wolny uderzył Łukasza Nowickiego w „Pytaniu na Śniadanie”

Piątkowe „Pytanie na Śniadanie” prowadzili Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. Jednym z tematów były metamorfozy kinowych amantów, ale przed nim wyemitowany został reportaż. Kiedy materiał filmowy się zakończył, kamera znów pokazała studio „Pytania”. Widzowie zobaczyli wtedy, jak Tomasz Wolny w ostatniej chwili dobiega do kanapy. Niestety, w pośpiechu próbował przeskoczyć siedzącego tam Łukasza Nowickiego i nieopatrznie go uderzył w oko. Sytuacja wyglądała dość groźnie.

Oczywiście cała sytuacja została szybko rozładowana. Tomasz Wolny zażartował, że tu jest miejsce tylko dla jednego prowadzącego, a Nowicki dodał, że to Zemsta ze strony kolegi.

Tomek Wolny kiedyś dostał strzała od Idy. I właśnie się zemścił i uderzył mnie w oko. Dziękuję! - powiedział.

Pnś
fot.

Pytanie na Śniadanie/kard z programu/screen

 

pytanie
fot.

TVP2/Pytanie na Śniadanie/kadr z programu