Zamknij

Pytanie na śniadanie: skandal w programie? Izabella Krzan była skrępowana. "Skupiała się na biuście"

26.09.2022 16:06

W "Pytaniu na śniadanie" nie brakowało kontrowersji, jednak tym razem nawet prowadząca program Izabella Krzan była skrępowana. Chodzi o specjalistę od dużych biustów. Czy w śniadaniówce TVP doszło do skandalu?

Izabella Krzan
fot. screen: @izabellakrzan

"Pytanie na śniadanie" to program, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Podobnie jak konkurencyjne "Pytanie na śniadanie", format TVN stawia na różnorodne treści i tematy publikowane na żywo. Nic dziwnego, że nietrudno zauważyć wszelkie wpadki i oryginalne reakcje gości oraz prowadzących. Bez takiej sytuacji nie obyło się przy okazji materiału związanego z wyjątkowo dużym biustem jednej z uczestniczek.

Pytanie na śniadanie: Skandal w programie? Kontrowersyjny materiał TVP o biuście

W poniedziałek 26 września gościem "Pytania na śniadanie" była pani Martyna, mama dwójki dzieci, która zmaga się z problemem zbyt dużego biustu. Rozmiar 75N/F jest dla niej kłopotliwy, a jest już po operacji.

- Rzadko kto patrzył mi w twarz, raczej większość osób skupiała się na biuście. To było strasznie irytujące - opowiadała.

Wydawało się, że towarzyszący bohaterce chirurg medycyny estetyczne Bartosz Pawlikowski pomoże jej w trudnej chwili, tymczasem zachowanie specjalisty wzbudziło wiele kontrowersji.

Zaczął bowiem zakładać stanik w dużym rozmiarze i wkładać do niego opakowania cukru. Choć wiele osób wiedziało, do czego zmierza "eksperyment", Izabela Krzan była wyraźnie skonsternowana takim podejściem do sprawy.

Myślicie, że lekarz był zbyt "obrazowy"?

Pytanie na śniadanie
fot. screen: YouTube