Zamknij
Rolnik szuka żony
  • rolnik szuka zony jozef
  • rolnik-szuka-zony-seweryn-afera
  • Rolnik-szuka-zony-pierscionek
  • 6 Zobacz
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

"Rolnik szuka żony" to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. Niebawem zakończy się 7. edycja randkowego reality show. Przez kilka lat widzowie obserwowali zmagania rolników w poszukiwaniu miłości. Niektóry momenty szczególnie zapadły im w pamięć.

"Rolnik szuka żony" to polski program rozrywkowy typu reality show, w którym rolnicy oraz rolniczki poszukują miłości na całe życie. Emitowany jest od maja 2014 roku na antenie TVP1. Przez ten czas doczekał się aż siedmiu edycji. Widzowie obserwowali zarówno szczęśliwe chwile, jak i niepowodzenia uczestników. Niektórzy odnaleźli w programie prawdziwą miłość, która przetrwała także po zakończeniu przygody w TV.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Mateusz uderza w PiS i Wiadomości. "Uuu, chłopie, w finale chyba cię wytną!"

Rolnik szuka żony: Wpadki i afery w programie

Niektóre wydarzenia z programu "Rolnik szuka żony" zostały zapamiętane przez widzów na długo. Gdy w grę wchodzi poszukiwanie miłości na oczach tysięcy widzów, może dochodzić do spięć, awantur, niezręcznych sytuacji czy wpadek. Co szczególnego miało miejsce na przełomie kilku ostatnich lat? W tej galerii zebraliśmy najbardziej wyróżniające się afery od pierwszej do siódmej edycji show.

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Magda jest w ciąży z Kubą? Po zapowiedzi finału zawrzało [WIDEO]