Zamknij

Rolnik szuka żony 7: Magda jest w ciąży z Kubą? Po zapowiedzi finału zawrzało [WIDEO]

11.12.2020 16:50

Finał "Rolnik szuka żony 7" już w najbliższą niedzielę. Magda obwieści w programie radosną nowinę? Widzowie spekulują, że rolniczka spodziewa się dziecka z nowo poznanym Kubą. 

Magda z Rolnik szuka żony 7
fot. materiały prasowe TVP

Magdalena z "Rolnik szuka żony 7" w końcu spotkała odpowiedniego kandydata do związku. Rolniczka na początku nie miała szczęścia - wybrani przez nią kandydaci rozczarowali na całej linii. Załamana postanowiła jeszcze raz przejrzeć listy od potencjalnych zainteresowanych. Wówczas trafiła na Jakuba, 27-letniego rolnika, z którym zaiskrzyło już na pierwszym spotkaniu. Zdaniem internautów związek pary rozwija się w najlepsze i niewykluczone, że wkroczył już w poważniejszy etap. Pod zwiastunem finału 7. edycji "Rolnika" widzowie spekulują, że w ostatnim odcinku Magda i Jakub poinformują o ciąży. 

Wcześniej 27-letniej Wielkopolance zarzucono nadmierną wybredność i dystans w stosunku do adoratorów. Widzowie nie mogli przeboleć również faktu, że kobieta zaprosiła do siebie kontrowersyjnego Mateusza, który nie miał pojęcia o życiu na wsi i był kompletnie niegotowy na poważny związek. W pewnym momencie rolniczka zdecydowała się oddalić wszystkich starających się o nią mężczyzn. Nie ukrywała, że jej zachowanie wynikało z ostrożności. Magda ma bowiem za sobą wyjątkowo przykre doświadczenia. Pół roku po ślubie dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Doszło do rozwodu, który mocno odcisnął się na jej psychice. 

Rolnik szuka żony: widzowie przejrzeli Macieja. Radzą Ilonie: "Od takich wiać jak najdalej!"

Rolnik szuka żony 7: Magda ogłosi ciążę w niedzielnym finale? 

Na facebookowym profilu pojawił się zwiastun finałowego odcinka 7. edycji "Rolnik szuka żony". Możemy w nim zobaczyć m.in. Martę i Pawła, którzy zostali razem, smutnego Józefa i Macieja wręczającego Ilonie (na pożegnanie?) różę. Najciekawszą dyskusję wzbudził jednak wątek Magdy i Jakuba. Internauci śledzący ich losy także poza programem zaczęli zastanawiać się, czy para przypadkiem nie szykuje jakiejś niespodzianki.

Czy mi się wydaje, że ona może być w ciąży? Albo jej się przytyło. 

No właśnie też się zastanawiam, hmm.

Słyszałam, że jest, bo jakaś pani, która chodziła do niej na paznokcie się wygadała. Ale ile w tym prawdy... - komentują fanki. 

Czy faktycznie Magda spodziewa się dziecka z Kubą, o tym być może dowiemy się już niedługo, jeśli nie w finale, to na pewno w specjalnym wydaniu "Rolnik szuka żony", który zostanie wyemitowany w święta Bożego Narodzenia. 

Rolnik szuka żony 7: zmiana emisji finałowego odcinka. Kiedy i o której oglądać finał "Rolnika"?  

loader