Zamknij

Rolnik szuka żony: Mateusz uderza w PiS i Wiadomości. "U, chłopie, w finale chyba cię wytną!"

11.12.2020 17:26

Mateusz Kisiel z programu "Rolnik szuka żony 7" opublikował post, w którym ostro skrytykował rządy PiS oraz propagandę "Wiadomości" TVP. Były uczestnik zamieścił post tuż przed finałem show. 

Rolnik szuka żony: Mateusz uderza w PiS i Wiadomości. "U, chłopie, w finale chyba cię wytną!"
fot. Rolnik szuka żony/YouTube

Mateusz Kisiel wziął udział w siódmej edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Menadżer restauracji z Trójmiasta starał się tam o względy 27-letniej Magdaleny. Już na samym początku wzbudził sporo kontrowersji, przesyłając rolniczce zdjęcie nagiego torsu pokrytego tatuażami. Na pierwszym spotkaniu emanował pewnością siebie, a jego wybór do ścisłej trójki kandydatów wywołał niemałe poruszenie. 

Magda jednak szybko zdała sobie sprawę, że Mateusz nie nadaje się do życia na wsi. Uczestnik miał bowiem problem z odróżnieniem byka od krowy i myślał, że ziemniaki wyrastają z ziaren. W końcu rolniczka uzmysłowiła sobie, że żądny sławy kandydat wcale o nią nie zabiega i pozwoliła mu odejść z programu. 

Rolnik szuka żony 7: Magda jest w ciąży z Kubą?! Po zapowiedzi finału zawrzało [WIDEO]

Rolnik szuka żony 7: Mateusz atakuje PiS przed finałem programu 

Mateusz Kisiel nie przestaje wywoływać kontrowersji nawet po zakończeniu udziału w show. Kilka dni przed finałowym odcinkiem "Rolnika" zamieścił post, w którym bez ogródek skrytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości, a także zadrwił z propagandy uprawianej przez redakcję "Wiadomości".

Siemano ludziska! Dlaczego do poważnego monologu dodaje swoje zdjęcie z wakacji z otwartą gębą? Bo to foto z czasów wolności, kiedy mogłem spełniać się hobbystycznie czy choćby pracować. Napisałem tekst o sytuacji w PL. Za długi na opis, więc dodałem go jako drugie i trzecie zdjęcie - wyjaśnił Mateusz.

Obserwatorzy zaczęli żartować, że gwiazdor programu TVP naraził się przed niedzielnym finałem. 

Uuu chłopie, to w finale cię chyba wytną!

W niedzielę o 21:15 Mati w TVP1 wycięty albo z czarnym paskiem na oczach - śmieją się internauci. 

Zobaczcie, co napisał były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" (przewińcie zdjęcie strzałką).

Rolnik szuka żony 7: zmiana emisji finałowego odcinka. Kiedy i o której oglądać finał "Rolnika"?

loader