Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin zdradziła termin porodu. Jeszcze bardziej zadziwia data ślubu

Klaudia Bochenek
10.03.2022 16:57

Marta Paszkin i Robert Bodzianny z „Rolnik szuka żony” przygotowują się do bycia rodzicami. Będzie to pierwsze dziecko pary – kobieta ma już 8-letnią córkę Stefanię z poprzedniego związku. Teraz Marta Paszkin otwarcie odpowiadała na liczne pytania internautów. Dowiedzieliśmy się, kiedy powie „tak” oraz kiedy przywita na świecie malucha.

Rolnik szuka żony Marta Paszkin Robert Bodzianny
fot. Screen Instagram pawelfarmer

Para, którą połączyło płomienne uczucie w ostatnim sezonie „Rolnik szuka żony” bierze ślub. Na razie Marta Paszkin i Robert Bodzianny planują skromną uroczystość, a w przyszłym roku chcą zrobić huczne wesele z prawdziwego zdarzenia. Wszystko przez ciążę – uczestniczka programu tłumaczyła, że nie chce tańczyć z dużym brzuchem na uroczystości.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: ciężarna Marta zamieściła poruszający post. Nie wszystko jest w porządku z jej zdrowiem

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin zdradziła, kiedy ślub. Niedługo też urodzi dziecko

Niedawno Paweł Bodzianny pochwalił się, że wraz z Martą Paszkin czekają na syna. Chociaż mają już wybrane imię, nie chcą go zdradzać. Ujawnili jedynie, że będzie uniwersalne i międzynarodowe. To imię nosi również jeden z reżyserów – można więc wnioskować, że para zdecydowała się na Konrada, Adama, Macieja albo Grzegorza.

Podczas ostatniej sesji pytań od internautów Marta Paszkin zdradziła, że syn urodzi się pod koniec czerwca. Ujawniła również, że ma już wstępnie wybrany szpital.

Co więcej, fani programu „Rolnik szuka żony” dowiedzieli się, że para starała się o dziecko ponad pół roku. W pewnym momencie pojawił się stres, ponieważ „przy Stefanii to było natychmiast”. Marta Paszkin zdecydowała się ponadto na poród siłami natury.

- Podziwiam kobiety, które decydują się na poród domowy. Ja bym nie miała aż takiej odwagi i chęci. Za to chciałabym kolejny raz rodzić siłami natury, bez znieczulenia – napisała Marta Paszkin.

Co jeszcze powiedziała o ciąży? Zdradziła, że na razie przytyła jedynie siedem kilogramów. Napisała, że nie objada się, ale je „dla dwojga”. Mimo wszystko nie odmawia sobie zachcianek.

Wcześniej para pochwaliła się, że weźmie ślub w marcu. Fani jednak nie spodziewali się, że stanie się to już w nadchodzący weekend – 12-13 marca. Marta Paszkin jeszcze kilka tygodni temu w Dubaju szukała odpowiedniej kreacji, jednak przez ciążę wiele modeli, które wpadły w jej oko, musiała pożegnać rozmarzonym wzrokiem. Jesteście ciekawi jej wyboru? Para na pewno pochwali się zdjęciami.

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen