Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała suknie ślubne. Pojawił się poważny problem [FOTO]

16.02.2022 14:01

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pełną parą przygotowuje się do ślubu z Pawłem Bodziannym. Podczas ostatniej wizyty w Dubaju wybranka rolnika pokazywała piękne suknie, które wpadły jej w oko. Mierzy się jednak z poważną przeszkodą – jest w ciąży, dlatego pochopny zakup mógłby okazać się klapą, poza tym wiele luksusowych kreacji okazało się za ciasnych.

Marta Paszkin Paweł Bodzianny
fot. Screen Instagram marta_paszkin

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” wraz z przyszłym mężem odbyła podróż przedślubną do Dubaju. Już w marcu powie Pawłowi Bodziannemu „tak”. Będzie to skromny ślub dla rodziny, a większą fetę przy okazji kościelnej uroczystości szykują w 2023 roku – chcą być pewni, że żadne restrykcje nie pokrzyżują im planów. Czy znalazła już wymarzoną suknię?

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Marta jest w ciąży! Paweł potwierdził, że będą mieli dziecko [FOTO]

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała wymarzone suknie ślubne

Marta Paszkin tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem „Pytania na śniadanie”, że wraz z narzeczonym zdecydowała się na wcześniejszy ślub, aby na późniejszym hucznym weselu nie pojawić się z ciążowym brzuchem. Pozostała jeszcze kwestia kreacji.

Narzeczeni podczas podróży do Dubaju wstąpili do „Dubai Mall”, a przyszła panna młoda wstąpiła do butiku z sukniami. Chociaż wpadła jej w oko jedna z kreacji, to obawia się, że za kilka tygodni będzie już zdecydowanie za ciasna.

suknia
fot. Screen Instagram marta_paszkin

Niestety, sukienka okazała się za krótka i o wiele za droga. Marta Paszkin wyszła z salonu z pustymi rękami. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Marta Paszkin poinformowała fanów na Instagramie, że w poprzedniej lokalizacji nie kupiła żadnej z sukni, ale za to udało jej się nabyć inną, „w bardzo nieoczekiwanym miejscu” – w małym butiku, do którego poszła z pełną rezygnacją. Obiecała, że niedługo pokaże, w czym pójdzie do ślubu.

Suknie
fot. Screen Instagram marta_paszkin

Udało jej się również kupić buty. Przyznała, że jeszcze nie mierzyła ich do sukienki, ale nie przejmuje się, gdyby w najgorszym razie nie pasowały. Pociesza się, że zawsze znajdzie się inna okazja.

buty
fot. Screen Instagram marta_paszkin

Marta Paszkin radziła się również fanów poprzez sondę na Instagramie. Pytała, czy biały kombinezon pasuje na ślub cywilny oraz, czy dobrym wyborem jest inny kolor sukni niż tradycyjny. Doszła jednak do wniosku, że na tak małą uroczystość klasyczna biała kreacja średnio pasuje.

suknia
fot. Screen Instagram marta_paszkin
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen