Zamknij

Rolnik szuka żony: ciężarna Marta zamieściła poruszający post. Nie wszystko jest w porządku z jej zdrowiem

03.03.2022 17:57

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7" jest w ciąży z Pawłem Bodziannym. Przyszła mama zna już płeć dziecka, a nawet zapanowała imię, a teraz poszukuje szpitala z najlepszym oddziałem położniczym. Wszystko byłoby iddealnie gdyby nie pewien poważny problem zdrowotny. 

Marta Paszkin
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin spodziewa się dziecka z Pawłem Bodziannym. Będzie to pierwsza wspólna pociecha pary znanej z programu "Rolnik szuka żony 7". Z poprzedniego związku germanistka ma 8-letnią córkę Stefanię. Przyszli małżonkowie nie posiadają się ze szczęścia, bo od początku znajomości nie ukrywali, że będą chcieli powiększyć rodzinę. Marta jest obecnie w piątym miesiącu ciąży. Ostatnio gwiazdy "Rolnika" zdradziły płeć dziecka i podkreśliły, że mają już wybrane imię. 

Rolnik szuka żony 7: Marta Paszkin cierpi na anemię ciążową

Jakiś czas temu Marta wstawiła zdjęcie, na którym pije sok z buraka i pytała internautki, co jest dobre na podniesienie poziomu żelaza we krwi. Jeszcze wtedy nie było wiadomo, że spodziewa się dziecka. W końcu wyjaśniło się, z czym to miało związek. Marta wyznała, że zmaga się z anemią ciążową i choć stara się uzupełniać niedobór dietą, jej wyniki krwi nadal pozostawiają wiele do życzenia. 

Tak, walczę z ciążową anemią. Niestety wspomagam się trochę żelazem w tabletkach, bo przy takich niedoborach ciężko podciągnąć jego poziom samą dietą - wyznała narzeczona Pawła Bodziannego. 

Ciężarna gwiazda obecnie poszukuje szpitala z najlepszym oddziałem położniczym w okolicy. W swoim wpisie pokusiła się jednak o smutną refleksję na temat sytuacji w Ukrainie. Obecnie kobiety rodzą tam w surowych warunkach, często porody odbierane są w schronach lub szpitalach polowych. Marta pokazała kilka poruszających kadrów i jak podkreśliła, w porównaniu do tego, co przeżywają przyszłe matki w ogarniętej wojną Ukrainie, jej własne problemy wydają się być kompletną błahostką. 

Marcin Bosak zdruzgotany dramatem w Czernihowie. Cywile są w pułapce. "To jest zbrodnia! Nie mam słów!"

martap
fot. Instastories:@marta_paszkin