Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski wreszcie ujawnił, skąd wzięła się blizna na jego twarzy

2 min. czytania
05.05.2021 11:02
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski to jeden z najbardziej znanych dziś piosenkarzy. Obecnie kojarzony jest nie tylko jako wokalista i muzyk, ale i gwiazdor programów TVP. Jednym ze znaków charakterystycznych tego artysty, jest blizna, widoczna na policzku. Gwiazdor postanowił ujawnić, skąd wzięła się na jego twarzy.

Rafał BRzozowski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Brzozowski obecny jest na scenie od już dziesięciu lat. Ostatnio jednak bardziej niż muzycznie, uwagę przyciąga jako gwiazdor TVP, gdzie prowadzi różne programy - na przykład " Koło Fortuny" razem z Izą Krzan. Spore zainteresowanie wzbudza również fakt, iż piosenkarz będzie reprezentował Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Wybór ten wzbudził wiele kontrowersji, a inni artyści, komentujący udział Brzozowskiego w Eurowizji 2021 (wreszcie, po wielu próbach zakwalifikowania się), nie dają mu zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Pojawiają się nawet głosy, że to nie on był wybrańcem publiczności, a jego kandydatura została "decyzyjnie wymuszona" - jak ujął to Michał Wiśniewski.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych obecnie artystów, związanych z TVP, a pogłoski o tym, że ma zostać jurorem "The Voice of Poland" tylko jeszcze bardziej przekonują fanów o silnej pozycji piosenkarza w publicznej stacji.

Zobacz także: Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Tak skomentował plotki

Rafał Brzozowski ujawnił sekret. Skąd blizna na jego twarzy?

Jednym ze znaków rozpoznawczych Rafała Brzozowskiego jest blizna, widoczna na jego policzku. Często jest dobrze zasłonięta warstwą makijażu czy charakteryzacji, jednak nadal pozostaje widoczna i - zdaniem niektórych - dodaje piosenkarzowi uroku. W jednym z niedawnych wywiadów Rafał powrócił wspomnieniami do przeszłości i swojej sportowej kariery. Przy okazji ujawnił, skąd wzięła się blizna na jego policzku.

Redakcja poleca

Nie wszyscy fani Brzozowskiego wiedzą, że piosenkarz w przeszłości był zapaśnikiem. Zanim trafił do "The Voice of Poland" w 2011 roku zdążył ukończyć studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Już w czasie studiów pracował jako trener personalny i odnosił sukcesy w zapasach - na przykład zdobywając brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski. Niestety, działalność sportową przerwała kontuzja kręgosłupa. Jak stwierdził w rozmowie z portalem "Jastrząb Post", zapaśniczą przeszłość traktuje jako pewien etap, który był i się zakończył. Nadal jednak przynosi mu wiele korzyści - choćby wnosząc ducha rywalizacji.

Jednak to nie podczas zapasów Rafał Brzozowski nabawił się swojej słynnej blizny, a w trakcie szaleństwa na nartach. "Blizna nie jest po zapasach. Jest po nartach. Jako mały chłopiec się wywróciłem" - powiedział krótko.

RadioZET.pl/AS