Obserwuj w Google News

Paulla uderza w koronasceptyczną Górniak? "Mam jasne włosy, żeby mnie nie porównywali do Edyty"

2 min. czytania
23.04.2021 11:44
Zareaguj Reakcja

Paulla Ignasiak na początku swojej kariery często porównywana była do innej polskiej wokalistki - Edyty Górniak. Teraz piosenkarka skomentowała koronasceptyczne wypowiedzi koleżanki z branży.

Paulla
fot. VIPHOTO/East News

Paulla Ignasiak w rozmowie z Pudelkiem odniosła się do ostatniej wypowiedzi Edyty Górniak. Wokalistka, która od początku pandemii doszukuje się prawdy w teoriach spiskowych i głośno sprzeciwia się szczepieniom, tym razem zaatakowała Lady Gagę. Górniak oskarżyła gwiazdę o konszachty z diabłem i picie krwi noworodków. Kontrowersyjne wypowiedzi celebrytki są szeroko komentowane przez inne gwiazdy.

Zobacz także:  Edyta Górniak znów apeluje do fanów. "Nie pracuję dla łajzy rogatej i jego korporacji"

Paulla skomentowała wypowiedź Edyty Górniak

Tym razem swoją opinią postanowiła podzielić się Paulla. Piosenkarka, która niegdyś była często porównywana do Edyty Górniak, teraz chce unikać podobieństwa. Ignasiak nie chce jednak ostro krytykować ani oceniać zachowania koleżanki z branży.

- Mam teraz jasne włosy, żeby mnie nie porównywali do Edyty. Nie wiem, czy Lady Gaga pije krew noworodków. Nie znam Lady Gagi. Nie chcę nikogo oceniać, bo żyję według zasady: nie oceniaj, bo będziesz oceniany. Koronawirus jest. Ludzie chorują i umierają. Miałam w rodzinie takie przypadki. Nie mam wpływu na to, co kto mówi - powiedziała w rozmowie z reporterem Pudelka.

Sama Paulla pod koniec 2020 roku przyznała, że nie planuje się szczepić przeciwko koronawirusowi.

- Wiem jedno: większość Polaków się zaszczepi na pewno, na świecie tak samo [...] Ja się nie zaszczepię. Jestem przeciwniczką szczepionek. Mówi się, że szczepionka nie będzie przymusowa i będzie dla chętnych. Jak się zaszczepi większość, a uważam, że tak się stanie, to będziemy mieli taką zbiorową odporność i może to mi wystarczy. Nie szczepiłam się na grypę, na świńską grypę też nie. Staram się przede wszystkim o siebie dbać - powiedziała w Plejadzie Live.