Obserwuj w Google News

Edyta Górniak oskarża Lady Gagę o konszachty z diabłem. "A taka była fajna"

2 min. czytania
19.04.2021 11:58
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak od długiego już czasu prezentuje w sieci swoje kontrowersyjne dość poglądy. Tym razem diwa oskarżyła Lady Gagę o konszachty z diabłem. Miała powiedzieć nawet, że światowej sławy artystka pije krew niemowląt.

Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News

Edyta Górniak w ostatnich czasach słynie nie ze swojej muzyki, a kontrowersyjnych wypowiedzi - m.in. na temat pandemii koronawirusa i tego, że w szpitalach leżą statyści. Gwiazda jakiś czas temu przeszła mocną przemianę duchową i w swoich wypowiedziach w social mediach często podkreśla, jak dużą rolę w jej życiu odgrywa Bóg. Jednocześnie Górniak tropi u innych osób przejawy ich związków z siłami zła.

Piosenkarka, która na Instagramie dokonała swojego czasu "czystki", pozostawiając wśród obserwatorów jedynie "świetliste istoty", opublikowała w serwisie zdjęcie Lady Gagi z komentarzem, w którym przekonuje, że światowej sławy artystka jest "służebnicą Szatana".

Zobacz także: Eurowizja 2021: Brzozowski rozmawiał z Górniak. Oto, co mu poradziła przed konkursem [WIDEO]

Edyta Górniak: Lady Gaga jest służebnicą Szatana i pije krew niemowląt?

Dowodem na to, że Lady Gaga ma konszachty z diabłem, jest to, iż lubianym przez nią symbolem są rogi. Na zdjęciu, które Górniak dała jako przykład, widzimy Gagę całą w różu, trzymającą kieliszek z szampanem. Uwagę przykuwają niezmiernie długie paznokcie artystki, także różowe, które - zdaniem polskiej gwiazdy - ułożone są tak, by wywoływać skojarzenie z diabelskimi rogami. W prawym górnym roku zdjęcia widać pulsującą ikonkę z napisem "niebezpieczeństwo".

"Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol Służebnicy. A taka była fajna kiedyś" - skwitowała Górniak.

gaga
fot.

To jednak nie koniec rewelacji na temat Lady Gagi. Jak poinformował Pomponik.pl, autorka hitu "Paparazzi" ma ponoć nie tylko zamiłowanie do rogów, ale i... krwi niemowląt. Serwis opublikował materiały podesłane przez swojego informatora, na którego prywatną wiadomość odpowiedziała Górniak. W krótkiej wymianie zdań informator Pomponika zarzucił polskiej diwie, że sama kiedyś nosiła rogi. W wiadomości wysłał Edycie stare zdjęcie. Niespodziewanie Górniak odpisała: "Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt".

Trudno ocenić, na ile screen rozmowy tajemniczego internauty i Edyty Górniak jest prawdziwy, a jakie jest ryzyko graficznej obróbki. Tak czy inaczej, polska gwiazda ma do Lady Gagi stosunek oczywisty.

RadioZET.pl/AS