Obserwuj w Google News

Rozenek jednak nie wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Stacja miała zerwać negocjacje. Co się stało?

2 min. czytania
07.07.2022 15:19

Małgorzata Rozenek nie zabłyśnie na antenie Polsatu. Celebrytka miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" i już pojawiały się komentarze na temat rzekomej stawki za udział w programie. Z najnowszych informacji wynika, że stacja miała zerwać negocjacje z "Perfekcyjną". Co się stało?

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/m_rozenek/screen

Już był w ogródku, już witał się z gąską… - tak można w skrócie podsumować rzekomą współpracę Małgorzaty Rozenek, o której spekulowały media od kilku dni. Chodzi o udział gwiazdy TVN w show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Z najnowszych doniesień wynika, że Rozenek w programie nie wystąpi, a stacja miała zerwać z nią negocjacje.

Zobacz także: Rzekomy były partner Zawadzkiej zlecał zabójstwa współpracowników? „Dwa ciosy nożem” 

Małgorzata Rozenek jednak nie wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Pierwsze doniesienia o tym, że Małgorzata Rozenek ma nawiązać współpracę z telewizją Polsat pojawiły się na początku lipca. Z informacji wynikało nawet, że nie chodzi o sam udział w programie, ale o jej transfer z TVN do Polsatu. Podłożem tego przejścia miało być – wciąż oficjalnie niepotwierdzone – przejście do stacji Edwarda Miszczaka, który kilka tygodni temu poinformował, że kończy pracę w TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsatu – informowało „Party”.

Potem pojawiały się nawet komentarze o tym, jaką stawkę miała sobie wynegocjować przedsiębiorcza „Perfekcyjna”. Według ustaleń „Faktu” celebrytka miała zarobić 35 tysięcy złotych za każdy odcinek „Tańca”, w którym by wystąpiła. Spekulacje podsycały także komentarze, zgodnie z którymi Rozenek „ma bana w TVN” i podobno od dawna marzy o udziale w „Tańcu z gwiazdami”.

Redakcja poleca

Z najnowszych doniesień wynika jednak, że Małgorzata Rozenek nie zatańczy w Polsacie. Informator portalu „Pomponik” ujawnił, że negocjacje zostały zerwane przez stację, bo gwiazda miała zbyt długo się wahać i „wodzić produkcję za nos”.

Polsat zerwał negocjacje z Rozenek, bo za długo się wahała i próbowała wodzić za nos produkcję. Krążą plotki, że być może powodem jej zachowania był brak zgody macierzystej stacji na udział w popularnym show Polsatu – czyli u największej konkurencji – ujawnia informator Pomponika.

Warto dodać, że niedawno spekulacje o przejściu z TVN do Polsatu ostro ucięła Magda Gessler, która stwierdziła otwarcie, że jej „dom był tylko jeden - TVN”.