Obserwuj w Google News

Magda Gessler ostro komentuje plotki o odejściu z TVN. "Zawsze ktoś musi mi to obs*ać"

Anna Skalik
2 min. czytania
06.07.2022 23:12
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler odniosła się do spekulacji o jej rzekomym odejściu z TVN. Ostro skomentowała rozważania mediów.

Magda Gessler
fot. Instagram/magdagessler_official/screen

Magda Gessler skomentowała medialne spekulacje o jej możliwym odejściu z TVN. Gwiazda " Kuchennych rewolucji" zamieściła na Instagramie wymownego posta z obszernym oświadczeniem. Przypomnijmy, że w związku z odejściem z TVN Edwarda Miszczaka i jego rzekomym przejściem do Polsatu - choć to wciąż nie jest oficjalnie potwierdzone - pojawiły się plotki o tym, które z gwiazd chętnie dokonałyby transferu razem z byłym szefem stacji. Wiadomo już, że w Polsacie pojawią się inne gwiazdy, związane z TVN, takie jak Mateusz Gessler oraz Małgorzata Rozenek, która w stacji jest równie ważna, co gwiazda "Kuchennych rewolucji". Nic dziwnego, że w związku z tym w mediach pojawiły się rozważania, kto jeszcze mógłby chcieć odejść.

"Super Express", powołując się na nieznane źródło, przekonuje, że Gessler mogłaby liczyć tam na swój nowy program. Teraz sama zainteresowana ostro ucięła spekulacje.

Zobacz także: Macy Gray obraża osoby transpłciowe? Szokująca wypowiedź piosenkarki

Magda Gessler ostro komentuje plotki o odejściu z TVN. "Zawsze ktoś musi mi to obs*ać"

Początkowo Gessler na plotki reagowała z żartem. Na Instagramie opublikowała żartobliwy wierszyk, w który wyraża zaskoczenie spekulacjami.

Bajka, wierszyk, rymowanki / Kolorowe malowanki / Spekulacje... barwne treści / Lubią sobie coś popieścić / Wszystko wrzucić dziś do gara / I tak kręcić niczym czara / A ja na urlopie / Lekko pali w tym ukropie / Dementuję moi mili / Życzę wam tak pięknej chwili / TVN to mój domeczek… / Moje gniazdko i stołeczek / Moi ludzie, życie, praca / Moja frajda, wielka raca! / Całuję kochane portaliki... / Niech wam się robią wasze kliki - napisała z żartem Gessler.

Redakcja poleca

Najwyraźniej to jej zdaniem nie wystarczyło, bo zdecydowała się na kolejny komentarz w tej sprawie - tym razem mający już poważny charakter. Do swojego oświadczenia restauratorka dołączyła wideo z urlopowej przejażdżki, podczas której delektuje się słońcem. Jak zaznacza w swoim wpisie, radość urlopu "zawsze ktoś musi jej obs*ać".

DOŚĆ! STOP! - zaczęła. Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa „bomba nuklearna”, aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe. Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków które rujnują życie nie na chwile tylko na zawsze… Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie. Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chce mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop ktoś musi mi to OBS …Ć! - pisze Gessler z oburzeniem.

Na koniec Magda Gessler dodaje z oddaniem: Dom jest, był i będzie tylko jeden. TVN - podsumowuje i dobitnie podkreśla swoją lojalność wobec stacji-matki.