Obserwuj w Google News

Film o Magdzie Gessler: ujawnili, kto zagra słynną restauratorkę. Aktorka jednak nic o tym nie wie

2 min. czytania
02.07.2022 18:14
Zareaguj Reakcja

Powstanie film biograficzny o Magdzie Gessler. Podobno restauratorka wskazała aktorkę, która miałaby ją zagrać. Jeden z tabloidów uznał nazwisko za pewnik i ogłosił je na swoich łamach. Gwiazda jednak nie kryje zdziwienia, że gra w filmie o Gessler.

Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News

W lutym 2022 r. ogłoszono w mediach, że powstanie film opowiadający o życiu i karierze Magdy Gessler. Restauratorka ma mieć wpływ na scenariusz i reżyserię produkcji, ale to jak na razie tyle szczegółów. Szefowa "Kuchennych rewolucji" wyznała jednak, że chciałaby zaangażować do produkcji mało znanych aktorów.

Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani - podkreśliła. 

Podobno Magda Gessler już upatrzyła sobie aktorkę, która mogłaby ją zagrać. Wybór ponoć padł na Joannę Opozdę

Magda ceni nie tylko urodę, ale talent Asi. Co więcej, uważa, że w filmie powinien także wystąpić Antek Królikowski. Jest fanką jego humoru... Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie - miłała zdradzić "Super Expressowi" osoba związana z produkcją.

Redakcja poleca

Film o Magdzie Gessler: Joanna Opozda zagra restauratorkę? 

Na łamach "Super Expressu" ukazał się artykuł zapowiadający, że w filmie o Magdzie Gessler zagra Joanna Opozda. Publikacja  ozdobiona ponętnym zdjęciem gwiazdy zwróciła uwagę mamy aktorki, która kupiła gazetę, żeby pokazać córce, co o niej wypisują. 

Mama była w Żabce i przyniosła mi poranną prasę. Jestem bardzo ciekawa, o co w tym chodzi  - zastanawiała się Joanna, patrząc na okładkę z tytułem "Oto nowa Gessler".

Aktorka otworzyła tabloid, a tam na całej stronie jej ponętne zdjęcie w bikini i artykuł o tytule "Gessler ma apetyt na Opozdę". Joanna nie kryła zdziwienia. 

Dobra, zagadka rozwiązana. Niestety nic mi o tym nie wiadomo, chociaż nie ukrywam, że z przyjemnością zagrałabym panią Magdę Gessler - powiedziała.

Myślicie, że Joanna Opozda jest idealną kandydatką do roli Magdy Gessler? 

joanna122w
fot. Instastories:@asiaopozda
Bez tytułuww
fot. Instastories:@asiaopozda