Obserwuj w Google News

Magda Gessler odejdzie z TVN? „Może liczyć na nowy program kulinarny”

2 min. czytania
06.07.2022 12:35
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler odejdzie z TVN? W związku z odejściem Edwarda Miszczaka w stacji zapowiadają się duże zmiany. Czy restauratorka też może odejść? U konkurencji mogłoby czekać na nią wiele dobrego.

Magda Gessler
fot. Instagram/magdagessler_official/screen

Magda Gessler od wielu lat jest jedną z głównych gwiazd TVN, a jej program „Kuchenne rewolucje” od początku śledzą tysiące fanów, którzy chcą zobaczyć, jak restauratorka wskrzesza podupadające gastronomiczne biznesy. Robi to w sposób niezwykłe spektakularny, serwując widzom spektakl z latającymi talerzami i ostrymi komentarzami. Nic dziwnego, że widzowie kochają jej program, ceniąc szczerość i temperament Magdy Gessler.

Zobacz także: Tomasz Karolak przez wojnę stracił ogromne pieniądze. „Czuję się lżej”

Czyżby teraz kolejne serie jej programu stanęły pod znakiem zapytania? Wszystko przez potwierdzone już odejście z TVN Edwarda Miszczaka, który stoi za sukcesem stacji w ostatnich kilkunastu latach.

Magda Gessler odejdzie z TVN?

Jak ujawniono niedawno, Edward Miszczak ma przejść do Polsatu - choć wciąż nie jest to oficjalnie potwierdzone. Już teraz jednak wiadomo, że część gwiazd, za których pozycją w TVN stał właśnie on, zdecydowała się na udział w programach konkurencji. Wystarczy wspomnieć choćby o Małgorzacie Rozenek, która obok Magdy Gessler jest jedną z głównych gwiazd TVN. Już jesienią zobaczymy ją w „Tańcu z gwiazdami” w Polsacie. Czy i Magda Gessler mogłaby zdecydować się na przejście?

„Super Express” przekonuje, że to bardzo możliwe, bowiem z odejściem tak wielkiej gwiazdy, jaką jest twórczyni „Kuchennych rewolucji”, musiałyby stać duże pieniądze. Ponadto tabloid sugeruje, że miałby to być dla Gessler niemal nowy początek, bo mogłaby liczyć na nowy program. A jeśli pogłoski o przejściu Miszczaka do Polsatu się potwierdzą, to "będzie chciał mieć przy sobie największe gwiazdy", jak pisze „Super Express”.

Redakcja poleca

Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nieważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1 – informuje źródło „Super Expressu”.

Póki co trudno jest przewidzieć, co się może wydarzyć, jednak tabloid prawdy doszukuje się w niedawnym wpisie Magdy Gessler. Restauratorka w odważnych słowach stwierdziła, że „ma otwarte serce” i „idzie dumnie przed siebie”:

Wiem, że droga pod prąd nie zawsze przynosi owoce, ale dla mnie odwaga bycia sobą to najcenniejsza wartość. Dla mnie życie jest ponad wszelkie granice, które ludzie stawiają sobie w swoich głowach. Mam otwarte serce, kocham świat i każdego dnia idę dumnie przed siebie, bo wierzę, że to, co robię, ma sens (...). Jestem nie do zatrzymania! – napisała na Instagramie.

Czy to właśnie zapowiedź zmian?