Obserwuj w Google News

Syn Magdy Gessler wziął ślub. Przysięga na żaglowcu, tłum gości i szalone tańce [FOTO]

2 min. czytania
27.06.2022 13:11

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar zostali małżeństwem. Ślub syna Magdy Gessler odbył się na Mazurach, gdzie państwo młodzi powiedzieli sobie "tak" na pokładzie żaglowca "Chopin". Potem na gości czekała moc atrakcji. 

Tadeusz Muller z żoną Małgorzatą Downar
fot. Instagram:@sluby_bez_obciachu

W miniony weekend  Tadeusz Müller wziął ślub z Małgorzatą Downar. Uroczystość odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Twórca restauracji znany z programu "Z gruntu dobre" i populara w showbiznesowych kręgach właścicielka agencji marketingowej powiedzieli sobie "tak" podczas rejsu żaglowcem "Chopin", nie bez powodu nazwanym przez zgromadzonych "statkiem miłości". Potem goście przenieśli się na ląd, gdzie czekało na nich przyjęcie z pyszną kuchnią i tańcami. 

Redakcja poleca

Tadeusz Müller wziął ślub. Syn Magdy Gessler poślubił Małgorzatę Downar 

W tym ważnym dniu nowożeńcom towarzyszyli bliscy i przyjaciele. Naturalnie nie zabrakło znanych członków klanu Gesslerów, w  Magdy Gessler i spodziewającej się drugiego dziecka Lary. Szefowa "Kuchennych rewolucji" nie kryła wzruszenia i z ogromną radością powitała w rodzinie synową. 

Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia. Małgorzato, witaj w rodzinie. Masz nową Mamę, a ja cudowną nową Córkę. Uwielbiam Was, szczęścia i poznawania siebie każdego dnia! Kochajcie się! Niech żyje miłość - napisała na Instagramie Magda Gessler. 

W ślubnym przemówieniu Tadeusz Müller skierował do mamy specjalne podziękowania. 

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jesteś niesamowitą osobą, która zaraża mnie tą energią, daje mi to wszystko. Dzięki niej robię to, co robię i uśmiecham się dzisiaj tutaj do was. Jesteś wyjątkową mamą - powiedział. 

Z relacji gości zamieszonych na Instastories dowiadujemy się, jak wyglądało wesele Tadeusza Müllera i Małgorzaty Downar. Relacją z imprezy podzieliła się także Magda Gessler, która świętowała do upadłego, szalejąc na parkiecie razem Tadeuszem i Larą. 

Zobaczcie, jak wyglądało przyjęcie weselne syna Magdy Gessler zorganizowane na Mazurach. 

1
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
3
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
tadeuszmuller zonaw
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
4
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata
2
fot. Instastories:@jagoda.malgorzata