Obserwuj w Google News

Powstaje film o Magdzie Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła szczegóły. "Zniewalająco smutne"

2 min. czytania
27.06.2022 10:57
Zareaguj Reakcja

Kiedy pojawiły się informacje o powstaniu filmu opowiadającego historię Magdy Gessler, fani restauratorki nie kryli zachwytu. Teraz gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła szczegóły produkcji. Jak wyobraża sobie obraz opowiadający o jej życiu?

Magda Gessler
fot. screen: YouTube / Krzysztof Gonciarz

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych i charyzmatycznych osobowości telewizyjnych. Nie da się ukryć, że gwiazda " Kuchennych rewolucji" wielokrotnie wzbudzała kontrowersje swoim podejściem do ratowania upadających restauracji. Jest bezkompromisowa, nie boi się radykalnych rozwiązań, krzyków, przekleństw i rzucania zastawą. Jednak widzowie docenili jej charakter i branżową wiedzę, przez co może cieszyć się niesłabnącą sympatią i gronem oddanych fanów. Gessler to nie tylko wprawna bizneswoman: nie jest tajemnicą, że ma artystyczną duszę, o czym świadczy jej pasja do malarstwa.

Historia życia i kariery 68-latki to zdaniem wielu osób gotowy scenariusz na interesujący film. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" gotowała dla hiszpańskiego króla Juana Carlosa I, mieszkała w wielu krajach. W mediach głośno było o jej romansach - spotykała się między innymi z aktorem Piotrem Adamczykiem. Nic dziwnego, że jeszcze w 2021 roku pojawiły się informacje o planowanej produkcji opowiadającej o karierze najpopularniejszej polskiej restauratorki. Sama Gessler zdradziła, jak jej zdaniem ma wyglądać obraz.

ZOBACZ TAKŻE:  Magda Gessler na zdjęciu sprzed 20 lat. Jak gwiazda "Kuchennych rewolucji" wyglądała bez loków? [FOTO]

Redakcja poleca

Magda Gessler wie, jak powinna wyglądać jej filmowa historia. Opowiedziała o produkcji

W lutym 2022 "Fakt" potwierdził, że powstanie produkcja opowiadająca o życiu i karierze Magdy Gessler. Teraz portal Wirtualne Media poinformował, że zdjęcia już trwają, a restauratorka ma mieć wpływ na scenariusz i reżyserię produkcji. Data premiery i obsada nie są jeszcze znane, ale w wywiadzie Gessler zdradzała, że chciałaby zaangażować mało znanych aktorów.

- Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani - opowiadała.

Gwiazda TVN nie ukrywała także, że obraz o jej życiu może być zlepkiem kilku gatunków.

- Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne - czytamy.

Z pewnością odegranie tak barwnej postaci jak Magda Gessler będzie dla odtwórczyni jej roli nie lada wyzwaniem.