Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: Małgorzata Rozenek-Majdan gwiazdą show Polsatu? Wiadomo, ile ma zarobić

2 min. czytania
06.07.2022 13:58
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan według medialnych doniesień ma być jedną z gwiazd 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Celebrytka ma zarobić na udziale w show niemałe pieniądze, nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za jeden odcinek.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube Party

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej cenionych gwiazd TVN, od wielu lat uważana za jedną z twarzy stacji. Czołowa polska celebrytka zyskała popularność dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu", mogliśmy oglądać ją także w "Bitwie o dom", "Projekt Lady" czy "Rozenek cudnie chudnie". Telewizyjną popularność przekuła w duże pieniądze i dała się poznać jako wprawna bizneswoman. Razem z mężem Radosławem Majdanem tworzą krajową "power couple", brylują w mediach społecznościowych, a dla wielu fanów są wzorem do naśladowania i przykładem ludzi sukcesu.

Rozenek-Majdan związana jest z TVN od 2012 roku, jednak wcześniej pojawiała się w Telewizji Polskiej oraz Polsacie, gdzie mogliśmy oglądać ją w formacie "Kobieta Cafe". Obecnie coraz częściej pojawiają się doniesienia o poważnej zmianie w zawodowym życiu Małgosi. Magazyn "Party" poinformował o rzekomym przejściu gwiazdy do konkurencyjnej stacji, co może być związane z plotkami o objęciu przez Edwarda Miszczaka stanowiska dyrektora programowego Polsatu. Co więcej, "Perfekcyjna" według portalu Plejada ma zostać jedną z gwiazd 13. edycji " Tańca z gwiazdami". Ujawniono, ile miałaby zarobić na udziale w show.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami: tak wyglądają wszyscy zwycięzcy poprzednich edycji [ZDJĘCIA]

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek-Majdan zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Wiadomo, ile miałaby zarobić

Według portalu Plejada Małgorzata Rozenek-Majdan ma pojawić się na parkiecie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" obok takich gwiazd jak Magda Mołek, Jacek Jelonek czy Krzysztof Rutkowski. Celebrytka miała wynegocjować bardzo wysoką stawkę.

Według ustaleń "Faktu" gwiazda ma zarobić 35 tysięcy złotych za każdy odcinek, w którym wystąpi. To o 5 tysięcy więcej, niż zaproponowano Rutkowskiemu i o 25 tysięcy więcej, niż ma otrzymać Magda Mołek. Coraz więcej wskazuje więc na to, że Rozenek-Majdan rzeczywiście może rozpocząć karierę w Polsacie. Według źródła Plejady już teraz gwiazda TVN musi liczyć się z konsekwencjami swojej decyzji.

- Rozenek ma bana w TVN. Nie mogą jej zapraszać ani do "Dzień dobry TVN", ani nigdzie indziej na wywiad - czytamy.

Doniesienia o udziale Małgorzaty w "Tańcu z gwiazdami" nie zostały potwierdzone ani przez produkcję, ani samą celebrytkę. Czyżby Polsat zamierzał zaskoczyć widzów w ostatniej chwili?