Zamknij

Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami po raz drugi. Para przywitała na świecie synka

18.01.2021 16:38

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami. Para radosną nowiną podzieliła się w programie Elen DeGeneres. Informacja zaskoczyła wszystkich, gdyż ani media, ani fani uroczej pary nie wiedzieli o ciąży Biel.

Jessica Biel i Justin Timberlake
fot. Felipe Ramales / SplashNews/ East News

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi przywitali na świecie chłopca. Gwiazdor o powiększeniu rodziny opowiedział w programie Elen DeGeneres, w którym ze względu na pandemię koronawirusa gościł wirtualnie. W rozmowie z Elen zdradził, że jest ojcem dwójki dzieci, a od niedawna synka o imieniu Phineas.

Zobacz też: Justin Timberlake publicznie przeprosił żonę, Jessikę Biel: „Za dużo wypiłem”

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami

"Jest wspaniały i cudowny. Nikt nie śpi. Nie możemy być bardziej szczęśliwi" - mówił o synu wokalista w rozmowie z Ellen DeGeneres. Informacja o tym, że Jessica Biel spodziewa się kolejnego dziecka, pojawiła się we wrześniu ubiegłego roku. Żadne z małżonków nie potwierdziło jednak tych doniesień. Jak się okazało, o ciąży żony Justina wiedzieli jedynie najbliżsi oraz... Elen DeGeneres.

"Byliśmy podczas rozmowy na kamerkach i powiedziałeś: "Hej, chcesz poznać sekret?", a potem weszła Jessica i położyłeś dłoń na jej brzuchu. Powiedziałeś: "Będziemy mieć kolejne dziecko!" - powiedziała w programie.

Justin Timberlake zdradził też, jak na wieść o młodszym braciszku zareagował ich starszy syn Silas.

"Jest super. Silas jest bardzo szczęśliwy (...) W tej chwili bardzo mu się to podoba. Phin nie może jeszcze chodzić ani go ścigać, więc zobaczymy, jak będzie" - podsumował.

loader

RadioZet.pl