Zamknij

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin: "Jest upokorzona"

Sylwia Wamej
12.12.2019 12:54

Jessica Biel nie miała ostatnio dobrego czasu. Aktorka musiała zmierzyć się z plotkami na temat romansu jej męża - Justina Timberlake'a. Gwiazdor zdobył się na publiczne przeprosiny na swoim kanale społecznościowym. Jak donosi Daily Mail to właśnie Jessica zmusiła swojego męża do publicznego wyrażenia skruchy.

Justin Timberlake i Jessica Biel
fot. Swan Galler/ Rex/ East News

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin?

Jessica Biel musiała ostatnio przejść przez ciężki okres w swoim małżeństwie. Mąż aktorki Justin Timberlake jakiś czas temu przyłapany został na czułościach z koleżanką z planu filmowego -  Alishą Wainwright. W sieci pojawiły się zdjęcia, na którym Justin m.in. przytula koleżankę. Nic dziwnego, że pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku pary.

Justin Timberlake zdobył się jednak na publiczne przeprosiny, w których podkreślił, że między nim a koleżanką z planu do niczego nie doszło. Dodał też, że był pod wpływem alkoholu.

"Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być"  - napisał gwiazdor w oświadczeniu na Instagramie.

Jessica Biel jest zła i upokorzona przez Justina Timberlake'a

Jak donosi serwis Daily Mail to właśnie Jessica Biel nakłoniła męża, aby publicznie ją przeprosił. Podobno Biel stara się sprawiać wrażenie mało przejętej, jednak w głębi duszy bardzo przeżywa zachowanie męża.

"Jessica "zachęciła" Justina do wrzucenia na Instagram oświadczenia, bo czuła się zażenowana jego zachowaniem i chciała, żeby wziął na siebie odpowiedzialność. Jest bardzo zła i upokorzona" - zdradza źródło Daily Mail.

 

RadioZEt.pl/SW