Zamknij

Justin Timberlake publicznie przeprosił żonę, Jessikę Biel: „Za dużo wypiłem”

Sylwia Wamej
05.12.2019 15:02

Justin Timberlake zabrał głos w sprawie rzekomego romansu z koleżanką z filmowego planu. 38-letni artysta wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił swoją żonę Jessikę Biel.

Justin Timberlake
fot. David Fisher/ Rex/ East News

Justin Timberlake oskarżony o romans z koleżanką z planu, Alishą Wainwright

Justin Timberlake zdecydował się odnieść do głośnych plotek na temat rzekomego romansu z koleżanką z planu Alishą Wainwright. 38-letni aktor bawił się ostatnio na imprezie z obsadą filmu „Palmmer”. Niestety, światło dzienne ujrzały zdjęcia, na których Justin zbyt dobrze bawi się z Alishą: trzymają się za ręce i szepczą sobie czułe słówka do ucha. Oczywiście po tych fotografiach pojawiły się plotki o nieuchronnym końcu związku Justina i Jessiki.

Justin Timberlake wydał oświadczenie. Publicznie przeprosił Jessikę Biel

Justin Timbarlake postanowił się odnieść do wszystkich plotek na temat życia prywatnego. W związku z tym wystosował oświadczenie.

Trzymam się tak daleko od plotek, jak tylko mogę, ale czuję, że dla mojej rodziny to ważne, by skomentować ostatnie plotki, które ranią ludzi, których kocham. Kilka tygodni temu pokazałem silny brak osądu - ale pozwólcie powiedzieć to jasno - do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką. Wypiłem tej nocy zdecydowanie za dużo i żałuję mojego zachowania. Powinienem wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chcę dawać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji, skupiam się na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być. To nie było tak. Jestem bardzo dumny z powodu pracy przy filmie Palmer. Czekam na dalszą pracę przy produkcji i jestem podekscytowany, że ludzie ją zobaczą – napisał Justin Timberlake na swoim Instagramie.

Justin Timberlake i Jessica Biel uchodzą za jedną z najpiękniejszych i zgodnych par w show-biznesie. Ciekawe, czy po tym incydencie również tak będzie. Na razie Jessica Biel w żaden sposób nie odniosła się do plotek ani do oświadczenia męża.

 

RadioZEt.pl/SW